Spellsworn

Inšpirovaná arénou a hráčmi klasickými hráčmi, ako je League of Legends, Super Smash Brothers a Warcraft 3 Mod, Warlocks, Spellsworn je hra PvP arény, v ktorej musíte použiť magické a rýchle reflexy, ktoré prekonávajú a vylučujú svojho súpera. Umiestnite sa vo svete zachytenom magickou vojnou, vy a ostatní bojovníci bojujete za kontrolu nad 5 bojovými okruhmi v oblastiach síl.

Pomocou obmedzeného množstva meny, ktorá sa zvyšuje v priebehu hry, musíte určiť najlepšie kúzla pre svoju prácu z rozmanitého arzenálu a poraziť svojich nepriateľov tým, že ich zdravie zníži na 0. Zameriavate sa na nepriateľské kúzla ako Fireball a Meteor, prekonali ste útoky súpera a Counter Pulse ich kúzla späť? S neustále sa meniacim prostredím, ktoré predstavuje toľko ohrozenia ako váš súper, je adaptácia rovnako dôležitá ako rýchla ruka a myseľ. V takomto brutálnom a chaotickom svete budú víťazní len kvalifikovaní a silní.

Takže, robte svoje šaty, vyháňajte predvolané skalné piliere a pripravte sa na bitku v aréne Spellsworna!

Vyskúšajte svoje dôvtipy a reflexy v bojovom boji s viacerými hráčmi, či už samostatne alebo v tímoch - podporuje až 8 hráčov.
Zvoľte si zaťaženie v piatich rôznych disciplínach - Útočné, Defenzívne, Priestorové, Užitočné a Cestovné.
Zapojte sa do boja cez 3 jedinečné arény, každý s vlastnými nebezpečenstvami a požiadavkami.
Získajte skúsenosti prostredníctvom bitky, získavate kože, zbrane a ďalšie, keď sa postavíte hore.
čítať viac
Spellsworn
170% 199
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login