Stationeers

Stationeers vám dáva kontrolu nad stavbou a riadením vesmírnej stanice buď sami v jednom hráči, alebo online multiplayer s priateľmi. Inšpirovaný milovanou vesmírnou stanicou 13, komplexné atmosférické, elektrické, výrobné, lekárske, poľnohospodárske a gravitačné systémy vyžadujú vašu myšlienku a riadenie po celý čas. Funkcie Podrobný stavebný systém odmeňuje dobre navrhnuté architektonické, atmosferické a elektrické plány.
Atmosférický systém zahŕňa: teplotu, tlak, spaľovanie, zmesi plynov, vodu a požiar.
Úplná fyzika na dynamických prvkoch na svete, vrátane atmosférických účinkov, ako je námaha steny a dekompresia vo výbušnom prostredí.
Rôzne nebezpečné prostredia na preskúmanie a vývoj vrátane exotických planét a asteroidových pásov.
Plne deformovateľný voxelový terén na svete a asteroidy zvyšuje ťažbu a prieskum.
Vytvárajte plaviteľné materské lode, ktoré vám pomôžu pri prieskume a úsilí o zhromažďovanie zdrojov.
Chov hospodárskych zvierat a pestovanie rastlín, nielen pre jedlo, ale aj ako neoddeliteľná súčasť atmosférickej stanice.
Vybudujte komplexné továrne vo vesmíre pomocou strojov, dopravníkov a počítačov.
Použite lekársky systém na liečenie ochorení, ktorým čelia iné zariadenia Stationery.
Navrhnuté od základov pre multithreading, aby sa zabezpečil skvelý výkon pre viacerých hráčov a škálovateľnosť.


Stationeers je určený pre hardcore hráčov, ktorí chcú hru, ktorá je orientovaná na systémy. Úplné využitie a optimalizácia týchto komplexných systémov bude pochádzať len z veľkých znalostí a praxe. Hra predstavuje množstvo vedeckých problémov prežitia, ktoré musíte riešiť. Zdrojové a časové tlaky prinesú vaše pôvodné návrhy, ale požiadavky prosperujúcej stanice vás budú sprevádzať neskôr.Priestor je prázdny a planéty ľudskému životu neodpúšťajú. Vy a vaši priatelia sa najprv musíte rozhodnúť, ako splniť svoje základné potreby. Z dlhodobého hľadiska budete musieť vyvíjať riešenia v oblasti napájania, tepla, zdrojov a atmosférických problémov. Vytvorte najefektívnejšie systémy, ktoré môžete používať stroje a programovateľné počítače na vývoj automatizovaných systémov.Či už na vzdialenej osamotenej planéte, alebo hlboko vo vnútri asteroidového poľa, ovládate všetky aspekty budovania & prevádzku vašej stanice alebo materskej lode. Zhromažďujte zdroje a použite širokú škálu nástrojov na vytvorenie konečnej stanice. Všetko, čo vaša stanica vyžaduje, bude stavať a spravovať vás a vaši priatelia.Čo robíte so všetkým tým, čo ste vy robili? Spracujte ho pomocou strojov a premenujte ho na tovar pre ďalšie konštrukcie samozrejme! Existuje množstvo špecializovaných strojov na výrobu a konfiguráciu, ako sú taviace zariadenia, triediče, odstredivky, stohovače, dopravníky, výrobcovia a ďalšie.Stanice sú vo všeobecnosti bezpečné miesta, ale materské lode sú lietajúce stanice, ktoré vám umožňujú opustiť túto bezpečnosť. Sú to vynikajúce platformy pre vaše skúmanie a úsilie o zhromažďovanie zdrojov. Sú postavené rovnakým spôsobom ako stanice, ale vyžadujú zložité stroje na riadenie svojich motorov, podporu života a bojové systémy.
čítať viac
Stationeers
163% 321
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login