Stronghold Kingdoms

Žiť život stredovekého lorda v Kráľovstve pevnosti, prvý trvalý hrad MMO na svete. Unikátna stratégia PC Strategy, Stronghold Kingdoms spája online interaktivitu a komunity s bohatým zobrazením stredovekého sveta a tisíckami hráčov skutočného sveta. Kľúčové vlastnosti Zostavte svoju online pevnosť - rozdrviť nepriateľské hordy s nepreniknuteľnými zámkami hradov. Potom spustite protiútok!
Nakresliť perfektnú dedinu - naplánujte rozmiestnenie dediny, usporiadajte budovy s maximálnou produktivitou a sledujte, ako ožíva.
Preskúmajte rozsiahly výskumný strom - Ste poľnohospodár, obchodník, diplomat alebo válečník? Výskum nových technológií, ktoré sa špecializujú a získavajú okraj.
Boj za vašu frakciu - Pridajte sa k frakcii, zaútočte na nepriateľov a vráťte sa triumfálne so svojimi zachytenými bannermi!
Hraj zadarmo! - Stronghold Kingdoms je možné hrať bez nutnosti predplatného alebo platby vopred.


Obliehajte hrad, ktorý nikdy nebol prijatý, zvrhnite bezohľadné tyrany, bankrolujte svoje vojnové úsilie vo vašej frakcii, vyliať zdroje svojho blížneho, mierne zdvihnite hovädzí dobytok alebo urobte všetko! Škála štatistík, rebríčkov a úspechov dáva každému hráčovi niečo, z čoho chce, od "Banquet King" a "Peacebringer" po "Besieger of the Month" a "Lionheart"! Frakcie, voľby, liehovia a ich vazalisti poskytujú skutočný zmysel pre štruktúrovanú komunitu, s mnohými rôznymi spôsobmi, ako rozhovorovať s ostatnými hráčmi, diskutovať o stratégiách a budovať oddanosť.Zatiaľ čo nepreniknuteľný hrad by mal byť v srdci domény pána alebo pána, môžete sa tiež špecializovať na obrovský výskumný strom. Začať ako skromný sedliak, každá propagácia prináša cenné výskumné body na obchodovanie, diplomaciu, bojovanie, poľnohospodárstvo, náboženstvo a ďalšie. Buďte si však vedomí toho, ako vaša moc rastie, tak aj vaša zodpovednosť. Vaši vazáli a farníci sa na teba pozerajú na vedenie a vedenie. Možno sa ocitnete v boji za samotnú korunu!
čítať viac
Stronghold Kingdoms
190% 198
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login