Tasty Blue

Chutné modré je podvodné vedľajšie rolovanie jesť do hry. Začínaš ako malá zlatá rybka s nenasytnou chuťou. Po prehorení vášho majiteľa uniknete do oceánu a budete jesť všetko, čo narazíte. Čím viac budete jesť, tým väčší dostanete!

Okrem zlatých rybiek budete hrať aj ako delfín a žralok. Delfín začína ako prepracovaná akváriová hviezda, nútená skákať cez horiace obruče na jedlo. Utiekol z zajatia tým, že si prežil akvárium a pomstil si svojho trénera. Žralok je posledná hrateľná postava, umelá ryba vytvorená vedcami na záchranu zemských oceánov. Používa vlastnú replikáciu nanotechnológií, aby konzumovali všetko na svojej ceste a konvertovali svoju hmotu na svoju vlastnú. Neviete, ako veľký žralok dostane.

úrovne
V hlavnom režime hry je viac ako 50 úrovní. Existuje tiež 15 náročnejších bonusových úrovní, ktoré môžete hrať po dokončení hlavnej hry.

prostredie
V hre sú tri hlavné prostredia, ktoré je možné preskúmať: mierny, tropický a arktický.

Obtiažnosť
Existuje široká škála úrovní obtiažnosti, z ktorých si môžete vybrať. Na najjednoduchšie problémy nepriatelia prakticky žiadnu škodu. Na tých najnáročnejších problémoch vás nepriatelia budú jesť a spôsobiť zlyhanie okamžitej úrovne.

Režim krviprelievania
Upravte množstvo krvi, ktoré pochádza z vašej korisť. Toto nastavenie je štandardne vypnuté.

Miestne družstvo 2 hráčov
Dvaja hráči môžu hrať vedľa seba na tom istom počítači. Možnosti umožňujú rozdeliť obrazovku (vodorovnú alebo vertikálnu) alebo zdieľanú obrazovku (poskytuje to viac miesta na obrazovke, ale obmedzuje pohyb hráčov spolu).

Podpora riadiacej jednotky
Ovládacie prvky klávesnice a myši sú podporované vo všetkých režimoch.
V systéme Windows väčšina ovládačov bude pracovať pre hru pre jedného hráča. Ak chcete používať ovládače v režime spolupráce s 2 hráčmi, obidva ovládače musia byť ovládače Xbox 360 alebo Xbox One.
Na ovládačoch Mac, PS3 a PS4 sú podporované.
čítať viac
Tasty Blue
190% 236
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login