Terraria
195% 132
Obľúbená hra
Kopejte, bojujte, objavujte, stavějte! Nič nie je nemožné v tomto akčne napěchovanom dobrodružnom hre. Svet je vašim plátnem a samotný terén je vo vašej farbe.
Vyberte si svoje nástroje a prejdite! Vyrobte zbrane na prekonanie rôznych nepriateľov z mnohých biomiem. Vykopíte hlubokú podzemiu na vyhľadávanie doplnkov, peňazí a iných potrebných vecí. Zhromažďujte zdroje na vytvorenie všetkého, čo je potrebné, aby ste stali svetom svojho vlastního. Postavte dom, pevnost alebo dokonce zámek. Lidé tam tam nastěhují, možno dokonca aj predávajú rôzne veci, aby vám pomohli na vašej ceste.
Majte sa na pozore, sú tu ďaleko väčšie výzvy, ktoré vás ešte čakajú ... Ste na nich pripravi?
Klíčové prvky:
Sandbox hraní
Náhodně generované svety
Voľne stažitelné aktualizácie
Preložené z:
Kopejte, bojujte, objevujte, stavějte! Nic není nemožné v této akčně napěchované dobrodružné hře. Svět je vašim plátnem a samotný terén je vaší barvou.
Seberte vaše nástroje a běžte! Vyrobte zbraně k přemožení různých nepřátel z mnoha biomů. Vykopejte hluboká podzemí k nalezení doplňků, peněz a jiných užitečných věcí. Shromážděte zdroje k vytvoření všeho, co je zapotřebí, aby se stal svět vašim vlastním. Postavte dům, pevnost nebo dokonce zámek. Lidé se tam nastěhují, možná vám dokonce prodají i různá zboží, aby vám vypomohli na vaší cestě.
Mějte se však na pozoru, jsou tu daleko větší výzvy, které vás ještě čekají... Jste na ně připraveni?
Klíčové prvky:
Sandbox hraní
Náhodně generované světy
Volně stažitelné aktualizace
čítať viac
Pridať komentár  Registrácia - login