The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition

Staršie zvitky III: Morrowind & reg; Hra Rok vydania obsahuje Morrowind plus všetok obsah z Bloodmoon a Tribunal expanzie. Originálna stavebnica Mod Construction nie je súčasťou tohto balenia.
Epic, RPG s jedným hráčom s otvoreným koncom, Morrowind vám umožňuje vytvárať a hrať akýkoľvek druh predstaviteľného charakteru. Môžete sa rozhodnúť nasledovať hlavný príbeh a nájsť zdroj zlej plesne, ktorá trápi krajinu, alebo vyraziť na vlastnú päsť, aby ste preskúmali podivné miesta a rozvíjali svoju postavu na základe svojich akcií v priebehu hry. S ohromujúcou 3D grafikou, hrateľnosťou s otvoreným koncom a neuveriteľnou úrovňou detailov a interaktivity ponúka Morrowind zážitok zo hry ako žiadny iný.
Na Tribunale sa vydávate do hlavného mesta Morrowind, zvaného Mournhold, aby ste sa stretli s ďalšími dvoma bohmi kráľov Morrowind, Almalexiou a Sotha Sil. Vaša cesta vás zavedie do Hodinového mesta Sotha Sil a masívnych, epických rozmerných dungeonov, kde na vás čakajú podivné a smrtiace tvory, vrátane škriatkov, lichových pánov a tajomných fabrikárov.
Bloodmoon vás zavedie na zamrznutý ostrov Solstheim, kde zažijete sneh, blizardy a nové tvory, vrátane mrazových trollov, ľadových prisluhovačov a vlkov ... len aby sme vymenovali aspoň niektoré. Budete mať na výber príbehy, ktoré budete nasledovať, a budete mať možnosť obhájiť kolóniu, prevziať kontrolu nad tým, ako je kolónia vybudovaná, a odstrániť vlkolakov. Alebo sa môžete rozhodnúť, že sa pripojíte k vlkodlakom a stanete sa jedným z nich, čím sa otvorí nový štýl hry.
Kľúčové vlastnosti:
Hráči si môžu vziať svoje existujúce postavy Morrowindu a uložiť hry a pokračovať vo svojich dobrodružstvách v edícii Morrowind GotY
Pridá až 80 hodín nových hier a úloh pre súčasných hráčov Morrowind
Preskúmajte lesy, jaskyne a zasnežené pustatiny ostrova Solstheim
Ponorte sa do nových, eposových dungeonov a navštívte hlavné mesto Mournhold a strojček mesta Sotha Sil
Bojujte s novými tvormi vrátane medveďov a vlkov, lišajníkov a škriatkov, ľadových prisluhovačov a vetvičiek
Riadiť výstavbu banskej kolónie a čeliť hrozbe divokých vlkodlakov
Staňte sa vlkolakom a dopriať si smäd po love
Nové brnenie a zbrane vrátane nordic Mail a ľadových čepelí
čítať viac
The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition
190% 92
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry The Elder Scrolls

Akčné Free to play Nenáročné
PLAY ON YOUR OWN Story mode provides hours of solo gameplay in which you’ll earn new...