Vyskúšajte prvý príbeh v trilógii myslenia! Jeseň bola nedávno ocenená Hra roka za najlepší príbeh z obrovskej bomby.

Zoberte si úlohu ARID, umelá inteligencia na palube high-tech bojového obleku. Program ARID sa aktivuje po zlyhaní na neznámej planéte. Ľudský pilot v bojovom obleku je v bezvedomí a je povinnosťou spoločnosti ARID chrániť ho za každú cenu! Keď prechádza do svojho prekrúteného a nepriateľského prostredia a snaží sa nájsť lekársku pomoc skôr, než bude príliš neskoro, skutočnosť toho, čo sa stalo na tejto planéte, prinúti ARID, aby odzrkadľoval svoje vlastné protokoly. Cesta ARID na záchranu jej pilota napokon spochybňuje samotné pravidlá, ktoré ju vedú.

Pád je unikátna kombinácia riešenia hádaniek pre dobrodružné hry a bočné scrollingové akcie, všetko v tmavom a atmosférickom príbehu. Prieskum bude prvoradý pre prežitie vášho dobrodružstva. Použite baterku ARID, aby ste odkryli nespočetné množstvo interaktívnych objektov. Ak to, čo odkryjete, je nepriateľské, zapnite laserový pohľad a kopte nejaký kov! Pripravte sa na znepokojujúcu cestu, keď budete bojovať, preskúmať a premýšľať o vašej ceste vpred a rozširovať svet ARID napriek jej protokolom.

Funkcia Fall:
Úchvatný príbeh - Vyrobený v priebehu dvoch rokov, príbeh The Fall je výrezom nad štandardným herným tarifom.
Integrácia príbehu / hry - Hráči sa stretávajú s výzvami, ktoré nútia ich, aby premýšľali spôsobom, ktorý je v súlade s príbehom hry.
Hustá atmosféra - veľmi dobre leštený vizuálny štýl je doplnený plným hlasovým obsadením The Fall.
čítať viac
The Fall
188% 341
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry The Fall

Akčné Dobrodružné Nezávislé
Pokračovanie v ocenení ocenenia "Príbeh roka" v roku 2014. Ste AI, ktorý sa zbavil vašich pút. Teraz...