The Mean Greens - Plastic Warfare

Zapojte sa do najväčšej histórie bitky o Green VS. Tan. Boj medzi a proti ostatným online. Skok, strieľať a hodiť svoju cestu do víťazstva s rýchlo sa rozvíjajúci objekt založený gameplay. Niekedy sú najväčšie bitky bojované najmenšími vojakmi.

Mean Greens je strieľačka tretej osoby, ktorá sa hrá z pohľadu armády hračiek. Zápas s ostatnými online pre niektoré priateľské multiplayer súťaže. Vychutnajte si obrovskú bitku až o 10 hráčov v každej jedinečnej environmentálne jedinej mape.10 Režimy
10 Mapy
6 Zbrane
5v5 Bitky pre viacerých hráčov
Podpora plného ovládača
Hlasový rozhovor
Textový rozhovor
Party Matchmaking
Vyhradené servery
 Čo má spoločné vane, potopené člny, gumené kačice a obrovská chobotnica? Mean Greens vane Bash to je to, čo! Hop na plávajúce kaučukové kačice a vydajte sa na potopené lode uprostred mapy. Vyhnite sa kríženiu, chyťte vlajku z lode a odneste ju do svojej základne. Tím s najviac vlajkami na konci kola vyhrá.

 Je to herná noc! Keďže Priemyselní Zelení bojujú proti sebe v celoplošnej vojne s papierovými plavidlami, viac ako kocky sa prehnú cez tento stôl. Choďte hlava-k-hlavu ako tan a zelené tímy boj o kontrolu nad mestom. Cieľ je jednoduchý, byť prvým tímom, ktorý dosiahne 30 úmrtí.

 Dokonca aj krásne vodné dobrodružstvo má svoje nebezpečenstvo. Prejdite nad akvarijným dekorom a zachytávajte vlajky v potopených ruinách, ako si na námestí v podvodnom ihrisku. Prebojujte sa cez mosty duelu, aby ste ukradli vlajku, ktorá sedí v zapustených chrámoch.
Táto mapa prináša úplne nový obrat na tradičné zachytenie vlajkového módu s jeho "nízkou gravitáciou" a podmanivou námornou témou.

 Je to plné vojny, aby si porazili dosku v tejto roztrúsenej kuchyni! Stlačte pohár druhého tímu mimo pult a zničte ich jediný spôsob, ako zipline do svojho územia.

 Nálada je trochu chladná, keď prekonáte cestu cez túto mrazničku s potravinami. Všetci roztopia kocku ľadu v strede, aby sa dostali na nižšiu úroveň, a potom je to šialené ponáhľanie, keď sa pokúšate oslobodiť svoj zmrazený dinosaura skôr, než oponentný tím uvoľní ich.

 Tento vlak opúšťa stanicu s alebo bez teba! Vychutnajte si túto vianočnú tematickú úroveň, zatiaľ čo cestujete cez sviatočné sladkosti, aby ste získali svoje body zachytenia na tomto nostalgickom hračkárstve. Je to tug-of-war, pretože oba tanky a zelené tímy bojujú sem a tam udržať kontrolu nad všetkými tromi zachytiť body.

 Tento futbalový zápas v štýle farmy je nový vzlet na foosball, ktorý ste nikdy predtým nezažili. Strieľať, výbuch a tlačiť loptu do stodoly nepriateľov, aby získali najviac bodov. Nehádžte loptu a dávajte si pozor na pohyblivé prasiatka a kravy s tromi tyčami.

 Máte hru? Preskúmajte farebný svet na šachovniciach, krabiciach a pretekárskych dráhach. Držte stred mapy v tomto tradičnom režime King of the Hill. Jednoducho nenechajte sa zasiahnuť iným tímom alebo pretekárskymi vozidlami.

 Je to narodeninový čas, ale druhý tím je plný party-poopers, ktorí nechcú slávnosti začať. Prebojujte sa do dortu a začnite oslavu osvetlením všetkých sviečok na každej vrstve. Útočiaci tím musí skočiť z želatínovej štartovacej podložky a na viacvrstvový koláč, aby svietil každú sviečku. Brániaci tím musí odradiť pokusy druhého družstva o osvetlenie každého knotu až do času.

 Otočte stoly na súpera v tejto smrti. Buďte takí šikovní, ako môžete, aby ste prežili a označili svoje územie. Dokonalé umenie boja a kriedy do týchto bodov, aby sa do kruhu majstrov!
čítať viac
The Mean Greens - Plastic Warfare
179% 221
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login