Thrillville: Off the Rails

Thrillville : mimo dráhy žije až do svojho mena s 20 takzvanými nepríjemnými cestami, inšpirujú rovnaké slovo od každého návštevníka parku, ktorý ich vidí: "WHOA!" Hráči vytvárajú tieto neuveriteľné "WHOA Coasters" do druhého, vypusťte vzduchom ako delové gule, vypláchnite horiacim krúžkom ohňa a ešte viac.
Ale nová zábava tu nekončí. Vďaka funkcii Rails je k dispozícii 34 hrateľných minigames pre viacerých hráčov, 15 nových oblastí s tematikou, viac ako 40 vzrušení, nový príbeh, ktorý spája viac ako 100 misií a sociálnu interakciu s hosťami v parku, ktorý je lepší ako kedykoľvek predtým. Hĺbkové konverzácie predbežne odkrývajú a navrhujú lepšie spôsoby, ako spravovať park. Je však dôveryhodný každý hosť?
Zažite viscerálnu zábavu interakcie s zábavným parkom, ktorý vytvoríte.
Postavte a pretekajte svoje vlastné výtvory, rozprávajte sa a vtipkujte so všetkými svojimi hosťami a hrajte desiatky minigames.
Navštívte 15 tematických oblastí, ako sú Battleville, Winterville, Spaceville a Aeroville, ktoré sa rozšíria po piatich nových parkoch.
Vytvorte 20 WHOA podložiek, ktoré vylučujú smrť, napríklad:
Hotrod Stunt - Nitro boost prináša auto cez rozbitú trať.
Pendulizer - obrovské rameno uchopí auto tesne pred medzerou v trati, bičuje ju v plnom kruhu a potom ju položí na druhú stranu.
Úniková kvapka - trať drží vozidlo v pokoji, pretože sa zdvihne z roviny do úplnej 90-stupňovej kvapky. Potom to nechá.
Rozlíšte svoje jazdy ešte viac pomocou rozšírených možností prispôsobenia. Pripojte animatronics, kvety a horiace obruče do všetkých vašich tácky a jazdy.
Hrať 34 minigames - 14 nových, 20 sa vráti z pôvodného Thrillville, ale s novými úrovňami.
čítať viac
Thrillville: Off the Rails
188% 473
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login