Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Zvládnite umenie zničenia a gadgetry v Tom Clancy's Rainbow Six Siege. Tvárou v tvár intenzívne bojové útržky, vysoká letalita, taktické rozhodovanie, tímová hra a výbušná akcia v každom okamihu. Zažite novú éru divokých prestreliek a expertnej stratégie, ktorá sa zrodila z bohatého dedičstva minulých hier Rainbow Six z Tom Clancy.


Zapojte sa do úplne nového štýlu útoku s použitím bezkonkurenčnej úrovne zničenia a prístrojov.
Na obranu koordinujte svoj tím s cieľom premeniť vaše prostredie na pevnosti. Trap, opevňujte a vytvárajte obranné systémy, aby ste predišli nepriateľovi.
Pri útoku vedú svoj tím cez úzke chodby, zablokované dvere a vystužené steny. Kombinujte taktické mapy, pozorovacie drony, rappelling a ďalšie, aby ste naplánovali, napadli a zničili každú situáciu.


Vyberte si z desiatok vysoko vyškolených operátorov špeciálnych síl z celého sveta. Nasadenie najnovšej technológie na sledovanie nepriateľského pohybu. Zničte steny, aby ste otvorili nové ohňostroje. Zlomte stropy a podlahy a vytvorte nové prístupové body. Využite všetky zbrane a gadget z vášho smrtiaceho arzenálu, aby ste vyhubili, manipulovali a zničili nepriateľov a okolie okolo nich.


Skúsenosti s novými stratégiami a taktikami ako Rainbow Six Siege sa vyvíja v priebehu času. Zmeniť pravidlá obliehania s každou aktualizáciou, ktorá zahŕňa nových operátorov, zbrane, miniaplikácie a mapy. Vyvíjajte spolu so svojimi priateľmi spolu s neustále sa meniacou krajinou a staňte sa tam najskúsenejšími a najnebezpečnejšími operátormi.


Súťažte s ostatnými z celého sveta v hre na zápasy. Chyťte svoj najlepší tím a zapojte sa do konkurenčnej komunity na týždenných turnajoch alebo sledujte, ako najlepšie profesionálne tímy bojujú v sieti Rainbow Six Siege Pro League.
čítať viac
Tom Clancy's Rainbow Six Siege
181% 171
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry Tom Clancy&#

Akčné Dobrodružné
Infiltrujte pozice teroristů, získejte důležité dokumenty za použití jakýchkoli...