Tower of Guns

Tower of Guns je rýchla strieľačka pre prvý človek pre trýznivého hráča ... s niekoľkými randomizovanými prvkami, ktoré ho udržia čerstvé pri každom prehrávaní. Je to krátky výbuch "Lunch Break FPS" ... nie na rozdiel od viazania Isaaca zmiešaného s Doom 2. Tower of Guns bol vyrobený chlapom menom Joe (so svojím bratom Mikom skladaním hudby). Kľúčové vlastnostiSINGLE SITTING FULL EXPERIENCE: For všetci, ktorí majú príliš veľa hier (alebo príliš málo času), je to hra, ktorú si môžete zobrať a hrať znova a znova bez toho, aby ste si pamätali, kde ste boli alebo čo ste mali. Ak vyhráš, urobíš to za hodinu alebo dve. To je veľké, hoci ... to nebude jednoduché.
VŽDY ČERSTVÉ SKÚSENOSTI: Náhodné nástupcovia, náhodné vylepšenia, náhodné šéfovia, množstvo odomknuteľných predmetov a zbraní ... dokonca aj kompozícia na náhodnej úrovni! Nikdy neviete, čo môžete očakávať, keď si sadnete pred Tower of Guns.
CRAZY POWERUPS: Hráli ste strelec prvej osoby, kde môžete skákať dvakrát, ale hrali ste nejakú hru, kde môžete vyskočiť? Môžete sa dostať do Veže zbraní s tým správnym predmetom.
GUN-MODIFYING MADNESS: Máte radi raketomet? Budete ich radi viac, ak budete mať to šťastie, že narazíte na "brokovnicu" modifikátor. Rozprášená pištoľ je veľmi uspokojujúca. Zmiešajte a zlaňujte svoj zbraň s tuctom rôznych Gun Mods!
STÁLE-ŠKOLSKÉ TAKTIKA: Pre fanúšikov rýchlejších strelcov je to všetko späť. Circle strafe svojou cestou k sláve v šialených rýchlostiach; Tower of Guns je všetko o rýchlom pohybe!
čítať viac
Tower of Guns
187% 152
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login