Unreal Tournament 2004: Editor's Choice Edition

Unreal Tournament 2004 je strelec pre viacerých hráčov, ktorý kombinuje zabíjanie alebo zabíjanie zážitku gladiátorského boja s špičkovou technológiou. Desať herných režimov - ako team-založené, tak aj "každý človek pre seba" - poskytujú aj najnáročnejšiemu hráčovi problémy s potenie palmami prostredníctvom neuveriteľne detailných interiérových arénách a rozsiahleho vonkajšieho prostredia. Ako konečný techno-gladiátor budúcnosti, hráči si vezmú svoje osudy do svojich rúk a bojujú proti až dvomi ďalším hráčom online v akčných balíčkoch, ktoré sú naplnené klamstvami.

Assault Mode - Assault mode sa vráti! Redesigned for UT2004, tento obľúbený režim fanúšikov vidí tímy tvárou v tvár, aby obhajovali a napadli opevnené základne, od rýchlo sa pohybujúcich vlakov, prechádzajúc cez vyprahnutú cudziu púšť až po materskú loď Skaarj, pripravenú zaútočiť na ľudský domáci svet.

Režim Onslaught - režim Onslaught berie tímový boj na ďalšiu úroveň! Opozičný tím je postavený proti sebe, aby zachytil a držal strategické body s cieľom napadnúť a zničiť nepriateľské mocenské jadro. Prebieha v masívnom vonkajšom prostredí, tu je miesto, kde bojové vozidlo prichádza do svojho vlastného. Lietadlá a poháňacie stroje berú bojovníkov na front a gigantické mobilné bojové stanice slúžia ako platforma na spustenie ničivých útokov.

Vozidlá - Prejdite a vydajte sa do radu pozemných, vzdušných a vesmírnych vozidiel, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu v úspešnej bojovej stratégii Assault and Onslaught. Vďaka vozidlám od bojovníkov s jedným človekom až po päť mužských behemotov, ponúka Unreal Tournament 2004 hráčom množstvo možností pri nakupovaní mechanizovaného nástroja ničenia.

Úrovne - viac ako 95 máp bude ihneď k dispozícii, vrátane viac ako 45 úplne nových máp pre všetky existujúce režimy hrania hier, ako aj nové spôsoby hry. Rozsiahle vonkajšie prostredie, bojové priestory v hlbokom priestore a tesne zabalené interiérové ​​techno-arény čakajú na najnovších účastníkov turnaja.

Zbrane - Celý smorgasbord zbraňových zbraní z Unreal Tournament 2003 sa vracia za skúseného hráča, ktorý majstrovsky ovláda proti novým súťažiacim. K týmto zbraniam sa pripájajú tri nové nástroje záhuby: vrstva mín, ktorá rozptýli bomby podobné pavúkom, ktoré prenasledujú a obťažujú akéhokoľvek nepriateľa, ktorý je v dosahu; protiraketový raketomet, alebo AVRiL, ktorý vyrieši užitočné zaťaženie masívnych rakiet naladených na hľadanie a zničenie nepriateľských mechanizovaných jednotiek; Spúšťač granátov, ktorý vypustí časované výbušniny, ktoré sa odrazia na zemi a držia sa nepriateľov a nepriateľských vozidiel, len aby boli spustené príkazom zbraní altfire; a vrátenie notoricky známej Sniper Rifle z pôvodného turnaja Unreal, kompletne prepracovaný a modernizovaný tak, aby sa hlavy rozohrali.

Nové postavy - Unreal Tournament 2004 prináša 32 nových postáv do štyroch nových tímov: Human Thunder Crash, vedúci turnajového hrdinu, Malcolm; Robotická korupcia vedená modernizovaným Xan Kriegom; Železná lebka, tím nemilosrdných bojovníkov Skaarja; a Hellions - bezúhonní ľudia žoldnieri a piráti, ktorí potešili vzrušenie zabíjania.

Nová technológia - Unreal Tournament nielenže prináša nový obsah pre hardcore fanúšikov, ktorí si vychutnávajú, ale tiež prináša obrovskú technickú aktualizáciu oproti svojmu predchodcovi, čo prináša rýchlejšie, hlbšie a hlbšie zážitky než kedykoľvek predtým.
čítať viac
Unreal Tournament 2004: Editor's Choice Edition
191% 1369
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry Unreal Tournament

Akčné Dobrodružné
Teraz obsahuje bezplatnú Titan Pack? expanzie! Titan Pack? dáva hráčom značné množstvo vylepšených funkcií...
Akčné Pre viac hráčov
Unreal Tournament je originálnym kráľom kopca v frag-or-be-fragged multiplayer hernom svete. Ako nesporná...