Vindictus

Zlovolná sila zakrýva krajinu a príšery terorizujú posledné bašty ľudstva. Všetko sa zdá byť stratené a napriek tomu zostáva jedna nádej: vy.

Prevezmite kontrolu nad mocným žoldnierom a prejdite do srdca jedného z najviac akčných herných zážitkov MMORPG. Majte bojové umenie, keď používate brutálne kombinácie, ničivé mágie a samotné prostredie, aby ste zničili svojich nepriateľov.

Toto je na rozdiel od všetkých MMORPG, ktoré ste zažili predtým. Toto je funkcia Vindictus.Key:

Brutálny boj - Vyskúšajte komplexný a rýchly bojový systém, ktorý zdvihne lištu žánru MMO. Existujú desiatky kombinácií, ktoré sa učia a kúzla sa odohrávajú, a zvládnutie je kľúčom k prežitiu.
Avatar vojny - Vyberte si z deviatich odlišných postáv, vrátane obrovského behoha Karoka a vyhnanej princeznej Lynnovej. Každý z nich má vlastnú sadu zručností, exkluzívne brnenie a jedinečnú osobnosť. Zoznámte sa s ich silnými a slabými stránkami, aby ste porazili svojich nepriateľov.
Kované v krvi - Monštrá Vindictusu sú niektoré z najviac obávaných, ktorým budete čeliť, tak masívne, že vymažú slnko. Čím je väčšia šelma, tým náročnejšia je výzva a tým väčšie odmeny.
Bratia v zbrani - Niektoré hrôzy sú príliš hrozné na to, aby mohli čeliť sami. Zostavte s priateľmi, vytvorte klan a vezmite si mocných šéfov Vindictusa. Koordinácia je kľúčová a prežijú iba tie najsilnejšie ...
Visual Assault - S vyššou vernosťou ako skoro všetky ostatné MMO na trhu, Vindictus sa môže pochváliť veľmi podrobnými postavami a príšerami, výbušnými časticovými efektmi a masívnymi bitkami.
čítať viac
Vindictus
147% 177
Obľúbená hra
Vindictus
Dátum vydania
22. čvn. 2012
Hodnotenie
47%
Vývojár
devCAT
Publisher
NEXON Korea Corp. & NEXON America Inc.
Pridať komentár  Registrácia - login