Wasteland Survival

Wasteland Survival - Post Apokalypsa Zombie Survival Adventure Game.
Bola to mierová a šťastná krajina. Teplý dom a billboard sa rozsvietia, keď večer padá, predpoveď počasia vám povie, či je to vhodné na to, aby ste chodili von, aj keď vám to venujete len zriedka. Keď náhle praskla nočná moru, rozprestrela sa všade pred tým, ako si civilizácia všimla, a obrátila väčšinu ľudských bytostí na brutálne zombie, zdalo sa, že ľudský vládca musí uvoľniť svoju kontrolu a podstúpiť útok divokej prírody bývalých bratov.

Musí sa začať dlhé obdobie úsilia. Možno to bude dosť dlhé pre vás, jeden z mála ľudí, ktorí prežili, premení vašu skutočnú históriu na nezmysel vo vašej mysli. Ale počkaj, vzdáš sa? Viete, že boj by znamenal rozdiel. Viete, že sa stále zdráhate. A len udržanie nažive môže byť šanca na nádej, hoci hlad, smäd, chlad a zombie budú všetky ohrozovať váš život, iní, ktorí prežili, môžu byť aj vaším nepriateľom v krutom prostredí. Začať konať! Remeselné zbrane najprv zaútočia na nepriateľov. Vybudovať silný dom a moderné vybavenie. A nájsť partnerov na spoluprácu. Mohla by sa ľudská spoločnosť vrátiť? Kto vie? Začať hru a vidieť, čo príde.Tipy pridať svoj život hodiny: vyzdvihnúť drevo a kamene na remeselné nástroje.
 Craft zbrane sa brániť proti zombie obťažovanie a robil materiály z zombie a voľne žijúcich zvierat.
 Dávajte pozor na svoj zdravotný stav HP.
 Skúste rozptýliť svojich nepriateľov potom konať, prepašovať útok spôsobuje viac škôd a robí vás ťažké byť nájdené nimi. Zabite ich a môžete sa priblížiť k boxom pre vzácne materiály na prežitie.
 Naučte sa variť a robiť hrubé tkaniny, aby vás z hladu a chladu.
 Nie je nič dôležitejšie ako vybudovať pohodlný a stabilný dom.
 Buďte opatrní, keď vidíte ostatných, ktorí prežili, ako ste si istí, že sú milí. Možno budete musieť bojovať.
 Postavte si chovateľskú stanicu a majte psa. To môže urobiť bláznivý zombie svet trochu teplejšie.
 Opravte rádio na zhromažďovanie užitočných informácií.
 Remeslo Workbench pre upgrade zariadenia a zbrane.
 Remeslo dopravné nástroje na cestu do ďalších miest rýchlo.
 Akonáhle ste bohužiaľ zomrieť, dostať späť do svojho tela a zbierať svoje predmety do 10 minút.
 Preskúmať otvorenejšie krajiny nájsť viac zdrojov prežitia.
Bláznivý svet apokalypsy by mohol byť na prvý pohľad desivý, ale nie je potrebné byť úplne zúfalý. Môžete sa rozhodnúť preskúmať a uchopiť pôžitok. Prečo nie? Nemáte čo stratiť. Dúfam, že sa budete môcť v tomto ostrove pustatiny pred návratom ľudstva starať a prežiť dlhšie.
čítať viac
Wasteland Survival
150% 63
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login