Witch It

Čarodejnica Je to hra pre viacerých hráčov, hľadať hru. Odvážni poľovníci hľadajú skryté čarodejnice v humornom, magickom svete. Skryť v živom, magickom sveteSvet čarodejníc Je svet plný pokorných dedín, ľadových jazier a starých knižníc, ktoré môžete prehliadnuť a skryť. Každá mapa má svoje vlastné príbehy a tajomstvá, aby ste sa mohol ponoriť a objavovať! Hľadajte ako nespokojný lovecAko lovec je vašou úlohou nájsť všetky čarodejnice kvôli pokojnému mestečku. Lovci sú vybavené radou rôznych nástrojov a pomôcok, ktoré im pomáhajú s ich úlohou, či už ide o loajálne kurča, ktoré sníma o záludných čarodejniciach, alebo o telo slam, ktoré spôsobuje obrovské nárazové škody v jednej oblasti! Hide Like a Mischievous WitchČarodejnice majú schopnosť napodobňovať takmer čokoľvek v krajine, aby oklamali poľovníkov a zostali nažive. Čarodejníci môžu prechádzať medzi rôznymi rekvizitami, ako sa im páči, rovnako ako vykonávať rôzne kúzla, ktoré zamieňajú, vydesia a dokonca invertujú ovládanie svojich protivníkov! Objavte širokú škálu rekvizítKaždá mapa je naplnená stále sa rozširujúcim množstvom jedinečných rekvizít, ktoré môžu čarodejnice zamaskovať ako z veľkých kusov nábytku do malých potravín a ovocia. Slávne odmeny čakajú na tie zvedavé čarodejnice, ktoré dokážu nájsť a napodobniť všetky z nich! Vyjadrite saNaplňte svoj šatník štýlovými košami a netradičnými metly. Odomknite viac a viac položiek pri hraní hry a získajte skúsenosti, aby ste mohli individualizovať svojho lovcu alebo čarodejnicu podľa vášho vlastného vkusu! Vyberte si z niekoľkých herných režimovV súčasnosti existujú 3 herné režimy. 'Skryť & Search - lovci musia nájsť všetky čarodejnice, aby vyhrali hru. "Mobifikácia" - Vychovávané čarodejnice sa stávajú lovcami. "Hunt a hag" - zručnosti sú zakázané pre oba tímy a lovci môžu používať len svoju zbrojnú zbraň. Hlavné funkcie♢ Zahrajte si ako lovec alebo čarodejnice v 9 rôznych mapách, z ktorých každá má svoje vlastné jedinečné herné štýly a nákresy, ktoré môžete objaviť!
♢ Využívajte rozmanité zábavné zručnosti na to, aby ste trollovali a bláznili svojich súperov!
♢ Dynamický posun umožňuje jednoduché vyhľadanie skrytých miest alebo jednoduché prechádzanie mapami!
♢ Odomknite nespočetné možnosti prispôsobenia pre lovcov i čarodejnice, s rôznymi rarity a kalibrom!
♢ Pokrokujte a vyrovnajte svoj účet, aby ste predviedli svoj lov a skryté schopnosti!
♢ Hrať na verejných serveroch s ďalšími skúsenými lovcami, alebo otvoriť svoj vlastný server a hrať so skupinou priateľov!

Čarodejnica Je to titul včasného prístupu, čo znamená, že naše hlavné mechaniky a funkcie hry sa môžu meniť. Vítame všetky druhy spätnej väzby na našom Steam Forums alebo Discord serveri!
čítať viac
Witch It
188% 250
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login