Zombie Panic! Source

Ponořte se do zombie apokalypsy s Zombie Panic! Source: cooperativní, survival-horror střílečkou z první osoby. Modifikace s rychlým průběhem hry.
Vyberte si z týmu přeživších nebo nemrtvých. Užijte si jejich jedinečné schopnosti, zbraně a výzvy v tomto rychlém a akcí napěchovaným thrillerem.TýmyJako přeživší si odemkněte velký arzenál zbraní, výbušnin a improvizovaných zbraní na blízko. Dokážete zastavit vlny nemrtvých? Půjdete si to s nimi rozdat pěkně z blízka nebo se zabarikádujete zatím co je váš kamarád bude odstřelovat? Pokud se všechno pokazí tak začněte Panikařit! a utíkat jako kdyby na tom závisel váš život... což je pravda.
Jako zombie se přeměníte na dravého a vzteklého lovce, který jen prahne po mase přeživších. Vylepšené noční vidění vám dává výhodu v temných prostorách. Jako infikovaný přeživší (Pacient 0) oslabte obranu přeživších a sledujte jak si sami na sebe brousí kudly. Využijte této příležitosti a naplánujte si strategii, přepadněte je a zničte vaše nic netušící, stále živé protějšky.Herní módyZombie Panic! Source vám nabízí výběr z několika herních módu se skvělou znovuhratelností. Prozkoumejte zombie apokalypsu s módy jako:
Hra o přežití: Vyzkoušejte svoje schopnosti k přežití a prohledáváni. Jednoznačně nejoblíbenější herní mód.
Hra s cílem: Máte cíl. Ať už musíte utéct nebo porazit hordu nemrtvých, budete muset použít vaše chutné mozky na to, aby jste našli klíče, zapnuli elektřinu, hacknuli počítač a nebo se dostali na palubu vrtulníku! Pokud ne, tak asi víte jak to dopadne.
Hardcore Mód: Pro zkušené a opravdové zombie fajnšmekry. Vy a váš tým se postavíte proti ještě silnějším nepřátelům a velkému neštěstí.
čítať viac
Zombie Panic! Source
186% 356
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login