ChuSingura46+1 S

ChuSingura46 + 1 je ocenený víťazný vizuálny román, ktorý vás postaví do vysokoškolského vzdelávania, ktorý sa časom prevezme do samurajského tela. Avšak v tejto časovej osi sú všetky samurajov nevysvetliteľne ženské. Môžete spoznať "intímnu" stranu postáv z klasického japonského príbehu o Ronine 47, zatiaľ čo hráte vizuálny román ー všetko bez toho, aby ste mali nejaké drsné alebo drsné kúsky originálu!

Tento vizuálny román bol upravený zo zdravého románu založeného na skutočných historických skutočnostiach incidentu Ako. Pri prispôsobovaní príbehu do vizuálneho románového formátu sa väčšina hlavných postáv 47 Roninovcov premenila na ženy a časti jadrového príbehu boli leštené do ľahšieho literárneho štýlu, ktorý tiež obsahuje prvky fantázie.

Príbeh sa niečo podobá ...

14. deň tretieho mesiaca Genroku 14 (1701 CE) nastala udalosť zahŕňajúca vládcu Ako domény, lord Asano Takumi No Mikami, ktorý prelial krv Kira Kousuke No Suke v koridore Páně v paláci Edo.
Tento incident, ktorý by sa neskôr stal známym v Japonsku ako slávny incident Ako.
Po vypočutí tohto incidentu v ten istý deň sa pátý šógun dynastie Tokugawa, Tokugawa Tsunayoshi, stal rozzuřený.

Bolo rozhodnuté, že v ten istý deň by bol lord Asano odsúdený na seppuku, po ktorom by mali byť jeho krajiny rozptýlené a jeho dom rozbitý. Medzitým Kira Kousuke No Suke nedostal žiadnu výpoveď v rozpore s tradíciou, ktorú stanovil prvý šógun, že potrestá obe strany v boji.

Nemožno pochopiť tento krutý a šokujúci trest, veriaci samurajci, ktorí sa nachádzajú v Asi, začnú pohybovať, aby obnovili česť svojmu pánovi tým, že začali vendetu proti lordu Kire.
Medzitým sa Fukami Suguha prepravuje z dnešného Japonska do domény Edo-period Ako, kde sa zoznámia s Ako Ronin.

Čo sa stane s Suguhou, keď sa vrhá na milosť zubov histórie, a bude sa niekedy môcť vrátiť do svojho času?
čítať viac
ChuSingura46+1 S
188% 152
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login