Cogmind

Zažite sci-fi taktický boj a skúmanie v procesnom svete, ktorý kombinuje tradičné rogueliky s pohlcujúcim moderným rozhraním ako žiadny iný. Postavte sa z komponentov nájdených alebo zachránených z iných robotov. Pripojiť zdroje energie, pohonné jednotky, pomôcky a zbrane, aby sa stal pomalým tankom, ktorý sa vlieva so zbraňami, alebo rýchlo sa pohybujúcim letákom, ktorý zazne okolo nepriateľov skôr, než budú mať čas na reakciu, alebo kradmého vraha / hackera, ktorý ovláda meč. môžete prísť zo záchrany, ktorú nájdete. Situácia sa môže rýchlo zmeniť, keď stratíte komponenty a prestavíte sa z pozostatkov nepriateľa. Si Cogmind. Objavte, čo to znamená, keď skúmate živý, dýchajúci svet, ktorému vládne robots.KEY FEATURESBuild a upravte jedinečného robota z nájdených častí alebo porazených nepriateľov
Dynamický vývoj charakteru bez XP / brúsenie
Desiatky robotických tried, každý s jedinečným správaním v rámci ekosystému
Procesne generovaný svet kombinovaný s ručne spracovaným obsahom
Sedem rôznych animovaných koncov na odhalenie
ASCII sa vyvinul: Najpokročilejšie terminálové rozhranie vôbec
Tisíce častíc a SFX
Zničiteľné prostrediePROGRES
Hoci je v súčasnosti v Early Access, Cogmind je väčšinou kompletný. Existujú viac ako dve desiatky typov máp, takmer tisíc položiek, tisíce zvukových a časticových efektov, viacero grafov, stovky ručne vyrobených miest a stretnutí, tisíce riadkov dialógu a sedem rôznych animovaných koncov. To znamená, že existuje veľa plánov na pokračovanie rozširovania sveta s funkciami a obsahom, takže teraz to jednoducho nazývame EA: D

(Cogmind pracuje na plný úväzok viac ako päť rokov.)

Roguelike?
Cogmind je turn-based roguelike, veľmi tradičný v mnohých smeroch (permadeath procedurálny dungeon crawler postavený s ASCII na mysli ...), ale zároveň inovuje v žánri, pokiaľ ide o funkcie dizajnu a prístupnosti.
Vo vnútri máte plné ovládanie myši - a plnú kontrolu klávesnice! Použite len jeden alebo druhý, alebo oboje, a všetky bežné roguelike metódy pohybu (myš, numpad, vi, šípky) sú povolené mimo poľa, nie je potrebná žiadna konfigurácia. Myši používatelia získajú riadenie skladovania ťahom a pustením a klávesnica je ešte rýchlejšia vďaka viacerým príkazovým schémam a zabudovaným funkciám automatizácie.
Stealth hra je rovnako životaschopná ako priamy boj, pomocou hackingu a informačnej vojny prekabátiť komplex. Nedostatok systému XP znamená, že stačí použiť čokoľvek, čo znamená, že sa môžete dostať do nových oblastí a nájsť nové vybavenie.
Svet žije s mnohými typmi robotov, z ktorých väčšina nie je pre vás nepriateľská a má svoje vlastné povinnosti vykonávať.
Objekty mapy sú označené tak, ako prichádzajú do úvahy, čím sa robí menej únavná hra a namiesto toho sa môžete zamerať na taktiku a prežitie. Na prispôsobenie používateľského rozhrania je k dispozícii veľké množstvo ďalších možností a užitočných funkcií.
Zatiaľ čo najviac kvalifikovaní hráči môžu spoľahlivo vyhrať predvolený režim, ľahšie nastavenia obtiažnosti sú k dispozícii pre tých, ktorí majú menej skúseností, alebo menej času na svojich rukách :) (pokročilí hráči sa tiež môžu pokúsiť o predĺženú hru!)
Zhromažďovať vedomosti naprieč viacerými hrami, zbierať informácie o predtým použitých položkách v galérii ASCII (viac ako 800 umeleckých diel!) A zbierať informácie o svete, keď objavujete jeho obyvateľov a hádajte o ich potenciálnych motívoch a skutočných schopnostiach. Kým tam je bohatý príbeh, aby odhaliť v mnohých beží, viem, že to nedostane do cesty, ak dávate prednosť len strategize a min-max cez vaše roguelikes.
Vezmite na vstavaný Challenge režimy pre iný druh skúseností, alebo dokázať, ako dobre ste naozaj.
Nie každá hra je pre každého, takže existuje niekoľko vecí, na ktoré treba poukázať, ktoré môžu ovplyvniť váš záujem o Cogmind.
No Hand-holding: Aj keď je to veľmi dostupné a je tu aj kontextová nápoveda a rýchly tutoriál na učenie všetkých základov, Cogmind vás pozýva k objavovaniu úplne neznámeho sveta. Pozorovatelia budú prirodzene internalizovať mnohé z týchto pravidiel sveta a keď sa dostanete do nových oblastí, objavíte v nich aj všetko, čo je v podstate témou. Ako súčasť tohto procesu budete často čeliť výzve po smrti, aby ste zistili, kde sa veci pokazili a prečo, kým sa nakoniec nedostanete na miesto, kde môžete vidieť nebezpečenstvo skôr, ako sa to stane.
Rampant Item Destruction: Každá položka v Cogmind môže byť zničená a mnohé z vašich vecí budú zničené. Spočiatku to môže byť odrádzajúce, ale akonáhle zistíte základy budete všeobecne nahrádzať staré a rozbité časti s oveľa lepšie korisť ešte predtým, ako stratíte tak ako tak. Budovanie a, čo je dôležitejšie, prestavba, je dôležitou súčasťou skúseností a toho, čo udržuje hru dynamickú a zaujímavú v celom svete. Adaptabilita je kľúčová a úžasné comebacky sú samozrejmosťou.
čítať viac
Cogmind
1100% 33
Obľúbená hra
Cogmind
Dátum vydania
16. říj. 2017
Hodnotenie
100%
Vývojár
Grid Sage Games
Publisher
Grid Sage Games
Pridať komentár  Registrácia - login