Dance of Death: Du Lac & Fey

Londýn, 1888. S občanmi Whitechapel & rsquo, ktorí žijú v tieni Jacka Rippera, sa Arthurian legendy vydávajú do ulíc v napínavom úsilí zastaviť vraha skôr, ako znova razí.

Vezmite si role nesmrteľného hrdinu Sir Lancelot Du Lac, a prekliate čarodejnice Morgana Le Fey, ako budete loviť v Londýne & rsquo, najplodnejší sériový vrah. Spojte sa s miestnymi miestami Whitechapel, Mary Jane Kellyovou, aby ste preskúmali hlavné mesto, kde sa stretávame s rôznorodým obsadením postáv, ktoré zaplňujú ulice Metropoly hlukom a farbou.

Preskúmajte pamiatky, zvuky a miesta londýnskeho mesta Ripper & rsquo a ponorte sa do všetkého, čo viktoriánska éra musela ponúknuť.
 

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:
Napínavý príbeh na prelome storočia, rovnako ako Londýn bol upútaný na jeseň teroru.
Tri hrateľné znaky. Pozri Londýn cez inú šošovku, keď sa hádajú so svojimi osobnými a fyzickými démonmi.
Preskúmajte historicky presné scény z trestnej činnosti, z ktorých každá vychádza z realistických správ z éry.
Rozľahlé, rozvetvené rozprávkové dobrodružstvo, kde rozhodnutia v hre ovplyvňujú rozlíšenie každého znaku.
Široká škála postáv, ktoré sa majú stretnúť, a nepreberné množstvo verných miest, ktoré sú kontrolované poprednými odborníkmi v oblasti viktoriánskej histórie.
Neuveriteľný hlas s hercami z Penny Dreadful, Game of Thrones, Black Mirror a Dragon Age.
Vyvinutý Salix Games, nový indie tím s AAA skúsenosťami z rád Rocksteady a Lionhead.
Plotted Philip Huxley, spisovateľ na Batman: Arkham Knight a Killzone, popri BAFTA Breakthrough Brit víťaz, Jessica Saunders ..

Vytvorený Salix Games, Dance of Death: Du Lac & Fey bol starostlivo preskúmaný, aby priniesol príbeh Ripperu do života, a to všetko zažiareným svetlom na predtým neuveriteľných príbehoch. Hviezdna line up hlasového talentu zahŕňa Penny Dreadful a Tudors herečka Perdita Weeks ako Lady Morgana Le Fey, Dragon Age a Torchwood hviezda Gareth David-Lloyd ako Sir Lancelot Du Lac, a Utopia a Black Mirror herečka Alexandra Roach ako Mary Kelly, každý vodca nás na ceste skrútenými uličkami Whitechapelu. S krásne vykreslenou grafikou, ktorá kombinuje 2D a 3D, ako aj láskyplne komponovanú hudbu a zvuky, Dance of Death: Du Lac & Fey vdýchne nový život do žánru dobrodružstva, pričom si na tomto často nedorozumenom období histórie pripisuje svoju vlastnú značku.
čítať viac
Dance of Death: Du Lac & Fey
172% 84
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login