Deck of Ashes

& Outcasts priniesli na nás všetkých kliatbu a sú jediní, ktorí ju môžu zdvihnúť. - Ash Master.

Paluba Ashes je dobrodružná hra s taktickým bojom s kartami. Jedna postava v čase, viesť obsadenie antiheroes na pátranie po vykúpení. Preskúmajte prekliaty fantasy svet a vypátrajte silné karty. Dajte svoje schopnosti na prežitie a riadenie zdrojov do testu pri aktualizácii svojho tábora spojencov.

Voľby, ktoré riadia vašu cestu - kam ísť, ktoré zdroje zbierať, ktoré riziko prijať, a ktoré karty pre remeslá - sú rozdiely medzi úspechom a predčasným zánikom.
Creative deck-building - zbierajte bojové karty, ktoré vyhovujú vášmu jedinečnému playstyle a rozdrvte nepriateľa!
Unikátny ručne kresleným štýlom umenia.
Dynamický svet temnej fantázie - cestovanie cez procesne generovaný, meniaci sa svet pri hľadaní kariet, dodávok a slávy!
Rôzne biomy, ktoré obsahujú rôzne triedy monštier - každý biome ovplyvňuje hrateľnosť a ponúka jedinečný súbor protivníkov!
Prežitie a riadenie zdrojov - máte obmedzené možnosti obnoviť zdravie alebo utratené karty, takže ich používajte múdro!
Camp - strategicky zlepšovať svoju základňu v závislosti od vášho štýlu hry.
Permadeath - ak nepoužívate pomoc temnej mágie, potom, keď zomriete, zomriete pre dobro
Ponúkame vám tie najlepšie nástroje, ktoré by sme mohli vytvoriť. Ak ste nováčik - dostali sme vás, pretože sú súbory kariet, ktoré zjavne fungujú dobre. A ak ste pripravení zblázniť sa s vlastnou myšlienkou paluby, pre každú postavu je k dispozícii 100+ kariet, ktoré môžete preskúmať a skombinovať. POZOR: tona potenciálu ísť orechmi s nečakanými kombá! Dynamický a nebezpečný svet
Paluba Ashes ponúka procesne vytvorený svet, kde nebezpečenstvo čaká okolo každého rohu. Náhle zálohy, kataklyzmy a náhodné udalosti vás donútia neustále sa prispôsobovať a skúmať prchavé príležitosti na získanie náskoku! Upresnite svoju stratégiu na cestách, aby ste zabezpečili svoje prežitie!
Rôzne stratégie vyžadujú výrazne odlišné vylepšenia vášho tábora. Zdroje sú vzácne, a nebudete schopní upgradovať všetko v jednej playthrough, takže si vyberajte múdro!
čítať viac
Deck of Ashes
170% 58
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login