FoxTail

FoxTail je klasický point-and-click quest. Kreslenie inšpirácie zo starých pixelových dobrodružných hier v polovici 90-tych rokov vytvára atmosférický a veľkolepý svet bez použitia sofistikovaných moderných technológií.
  
  FoxTail je o roztomilej, mladej líške menom Leah, ktorá ide na cestu, aby našla liek na babičku. Pozdĺž svojho života mení cestu lesy, močiare a jaskyne, zoznámi sa s rôznymi tvormi a pomáha im v ich potrebách.
  Ona tiež odhalí tajomstvo mystickej minulosti jej starého otca ...
  
  Komplexné a variabilné úlohy: svet FoxTail spúšťa predstavivosť hráča a poskytuje príležitosť na riešenie problémov v rôznych, ale rovnako zložitých smeroch.
  
  Očarujúci príbeh: ozvena pokojného rytmu starých školských dobrodružstiev, príbeh je stále farebný a pôsobivý, ale nikdy nudný.
  
  Postavy a ich príbehy: každá postava v hre má svoj vlastný život, v ktorom sa hráč bude musieť nejakým spôsobom zúčastniť.
  
  Hlavná hrdinka, líška líška, je charizmatická, zábavná a mazaná, ako by mala byť každá líška. Bude mať dlhú a ťažkú ​​cestu: cez labyrinty baní, hôr, močiarov a nebezpečných lesov v noci, poraziť svoje vlastné obavy a pomôcť tým, ktorí sa s ňou stretnú na ceste.
  
  To všetko je pre veľký pozitívny cieľ, ktorý jej neumožňuje ustúpiť alebo sa vzdať.
čítať viac
FoxTail
197% 72
Obľúbená hra
FoxTail
Dátum vydania
1. bře. 2018
Hodnotenie
97%
Cena od
8€
Vývojár
Gingertips Game Studio
Publisher
Gingertips Game Studio
Pridať komentár  Registrácia - login