King's Bounty: The Legend

King's Bounty: Legenda je dobrodružná hra s taktickými tahovými bitkami a prvkami RPG. V pohádkovém fantázii sveta svetových nebojácných rytierov, zlých mágov, múdrech kráľov a krásnych princípov sa hráč ujíma rolí hrdinov. Vedie svoju postavu prostredníctvom herného sveta, skúma ho, riadi armádu v boji a plní rôzne úlohy, za čo ho čaká veľká odmena alebo obrovská porážka.

Hratelnost sa delí na dve hlavné časti: dobrodružný režim a bojový režim. V dobrodružnom režime hráč ovláda svoju postavu v reálnom čase. Na začiatku hry je k dispozícii niekoľko tried a na mape dobrodružstvo hľadá rôzne poklady, bojuje s hádankami a plní úlohy zadané miestnym správcom. V bojovom režime hráč prijíma úlohu vojvodu, ktorý svojim jednotkám riadi v taktickej tahovej súboji. Bitky sa odohrávajú na suchu alebo na mori, v jaskyniach alebo v hradech, a niekedy dokonca aj v niektorých predmetoch! Hrdina je osobne neúčastní, ale môže pomôcť svojim jednotkám prostredníctvom zasílání chýb alebo vyvolávania rôznych príšer.

Kombinace dobrodružství v reálném čase a tahových súbojů
Bohaté fantasy prostredie, príbeh s mnohými zvraty a neočakávaným koncom
Tři druhy postav na výber - každý má jedinečné vlastnosti a schopnosti
Obrovský herný svet s desiatkami lokalít a bojišť - ako na povrchu, tak v podzemí
Herní svět nie je statický - nepriatelia nečakajú, kým ich hrdinovia nedorazí, idú za svoje ciele a snažia sa dostať hráčov do cesty
čítať viac
King's Bounty: The Legend
191% 399
Obľúbená hra
King's Bounty: The Legend
Dátum vydania
23. zář. 2008
Hodnotenie
91%
Cena od
6€
Vývojár
1C Entertainment
Publisher
1C Entertainment
Pridať komentár  Registrácia - login