King’s Bounty: Legions

King's Bounty: Legions je živá, dobre premyslená 3D online stratégia s on-line bojom v rozsiahlom a rôznorodom hernom vesmíre.
Vstúpte do sveta plného mágie, nádherných tvorov a zlých príšer. Staň sa rytierom, zhotovte brnenie v kovárni a zhromaždite neporaziteľnú armádu! Inovujte svoje jednotky a naučte sa nové kúzla.

Máte boj proti priateľom a zdieľajte svoje úspechy! Zapojte sa do klanu alebo si vytvorte svoj vlastný.
Posilnite svoju posádku a útočte ostatným. " Kompletné stovky questov a naozaj vyhrajte kráľovskú odmenu! Kľúčové vlastnosti7.000.000 hráčov
V režime PvP sa stretnete s reálnymi súpermi, ktorí nemusia nevyhnutne bojovať s pravidlami. Systém automatického výberu hry vás bude porovnávať s rovnakým súperom odkiaľkoľvek na svete.
 
Hodnotenia a klany
Porazte svojich nepriateľov, aby ste sa dostali na vrchol ratingov. Obliehajte nepriateľské posádky, aby ste obstarávali prvky, s ktorými by ste mohli vylepšiť svoju armádu. Pridajte sa k klanu a spolupracujte, aby ste získali auru, ktorá zlepšuje vodcovstvo vášho hrdinu.

Turn-based Combat
Čím viac budete bojovať, tým viac cenných zdrojov, ktoré získate, s ktorými budete robiť svoje hrdinu. Dôkladne plánujte, ako používať bojové kúzla, berúc do úvahy ich trvanie a vykurovanie. Či bojovať proti armádám vašich priateľov alebo hordám rôznych tvorov, náhodne generované prekážky na bojisku budú mať bity vzrušujúce a nepredvídateľné.

Hviezda rovnováhy
Zostavte neporaziteľnú armádu tým, že volajte na svoje bannery všetky druhy stvorení a využite ich schopnosti, aby ste sa triumfovali z akéhokoľvek boja. Hra obsahuje vyše 50 tvorov s piatimi rôznymi bojovými štýlmi: lukostrelci pôsobia proti liečiteľom a mágom, liečitelia lepšie bojujú proti mágom a obrancom, zatiaľ čo obhajcovia majú výhodu nad bojovníkmi a lukostrelcami ... Schopnosti všetkých tvorov sú výnimočne vyvážené.

Stovky hľadaní
King's Bounty: Legions je bohatý množstvom rôznych plotov. A ako cestujete po cestách herného sveta, vo svojich mestách a dedinách spoznáte veľa ľudí, ktorí potrebujú vašu pomoc a chcú, aby ste si to zažili.

Cult Series
Nepriehľadné nastavenie a jedinečná atmosféra King's Bounty ponorí hráča hlboko do magického sveta. Táto nová hra je dôstojným doplnkom k legendárnej sérii, ktorá je správne považovaná za jedného z predchodcov žánru orientovaného na túru.

Jeden svet pre všetky platformy
King's Bounty: Legions je k dispozícii na všetkých populárnych sociálnych sieťach, ako aj na zariadeniach iOS a Android. Hrať kdekoľvek, kedykoľvek a na čokoľvek!
čítať viac
King’s Bounty: Legions
151% 414
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login