La Rana

Chrám Rana už dávno priniesol svetu dážď a prosperitu. Teraz to stojí zanedbané, jeho zdroj moci ukradol preč. Prebudíte sa ako posledný strážca chrámu, malý duch žaby. Stratená sila Rany leží pred tebou v základni chrámu. Použitím posledných kvapiek sily Rana & rsquo, musíte preskúmať obrovské ruiny a objavovať jej tajné komory a obdivovať jeho vyblednutú slávu. Obnovte stratenú silu chrámu Rana a obnovte dážď na svete.
Použite jednoduchú mechaniku na ovládanie sveta okolo vás a otvorte nové cesty cez chrám. Odhaliť tajné oblasti tým, že rieši hádanky tvorivými spôsobmi.
Prieskum-
Voľne sa pohybujte po svete hry. Vychutnajte si krásny chrám vlastným tempom bez tlaku zlyhania. Navigácia rôznych oblastiach nájsť skryté tajomstvo a zberateľstva.Poznámka: Táto krátka hra bola vytvorená malý študentský tím na SMU Guildhall v priebehu vývojového cyklu 15 týždňov. Ďalší vývoj na rozšírenie hry nie je v súčasnosti plánovaný nad rámec jeho akademického ukončenia. Ak máte otázky týkajúce sa tohto titulu, napíšte na adresu sstringer@smu.edu.
čítať viac
La Rana
196% 152
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login