Supipara - Chapter 1 Spring Has Come!

Jar, apríl: keď sa čerešne dostanú do plného kvetu. Protagonista Yukinari Sanada sa vrátil do svojho rodného mesta v prefektúre Kanagawa, v meste Kamakura City, prvýkrát za sedem rokov, a je vítaný jeho starším bratrancom Sakura Narumi (kompletný s upratovačkou). Chcel žiť v mieri, ale jeho život v akadémii umiestnenej na pobreží sa stáva rušným a brilantným, zatiaľ čo je obklopený líniou dievčat s rozkvitajúcimi osobnosťami, ako je Hotaru Amano, ostrý jazyk, napoly japonská kráska, a Alice Kamishiro, lenivá čarodejnice, ktorá miluje modernú vedu a poštové objednávky.
  
  Nakoniec sa náš protagonista presťahoval do akčného výboru pre tradičnú súťaž krásy akadémie jeho blízkym priateľom. Interaguje s hrdinkami, ktoré sa zúčastňujú tejto súťaže a sú roztomilé, ale každý má idiocyncrasy alebo dva. Zábavné udalosti (s vlastnými problémami) sa objavujú znova a znova. Váš príbeh s " jej & quot; o úsmevoch, mieri, vášni a láske, všetko pri požičiavaní moci čarodejnice, sa začína!
  
  "Supipara - Alice Magical Conductor". je interaktívny román s tematikou okolo "dynamizmu"; zobrazené prostredníctvom zhromaždenia všetkých výrobných techník minori sa nazhromaždil doteraz. Pozrite si portréty expresívnych znakov s pohyblivými očami, ústami, dokonca aj vlasmi! V mnohých aspektoch je celkom pohlcujúci.
  
  Tiež "Supipara " neuzavrie sa v jednej hre. Bude vydaný ako niekoľko samostatných epizód. Fanúšikovia môžu slobodne sledovať len tie epizódy, ktoré ich zaujímajú, ak si to želajú. Dalo by sa povedať, že ide o ľahký románový seriál a nezávislé príbehy, ktoré rozvíjajú svoje vlastné jedinečné osobnosti v jednom. & Quot;
čítať viac
Supipara - Chapter 1 Spring Has Come!
197% 25
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login