VÝSTRAHA! Príbeh sa dotýka skutočných problémov a je vyzretý v tóne, takže hra nie je určená pre deti. Niektorí dokonca môžu nájsť nejaké scény v hre, aby boli rušivé alebo rozrušujúce. Pokračujte na vlastné riziko.

Traum je krátke, príbehové dobrodružstvo s psychologickými hororovými prvkami. Povzbudzuje hráča, aby preskúmal, ako interakcia s objektmi odhalí viac o svete, príbehu a samotnej hlavnej postave. Mnohé z týchto objektov môžu byť vzájomne prepojené a niektoré položky spúšťajú spomienky z minulosti. Počas hry existujú aj voľby, ktoré ovplyvnia niektoré budúce udalosti.

Traum nemá žiadny boj, pretože sa spolieha na napätie, atmosféru a rozprávanie. Hra má viacero koncov, kde sa hráč musí spoliehať na svoje minulé interakcie, aby sa rozhodol. Traum má tiež plne vlastné umelecké diela a hudbu.

sprisahania

Si Mike, bežný človek, ktorý to všetko naplánoval. Milujúca žena, dom a stabilný príjem. Americký sen.

Teraz uviazol s otupenou kancelárskou prácou a strašným šéfom, rodina bola všetko, čo dostal. Napätie z práce sa prenieslo do domu a hoci nie všetko bolo plné šampanského a ružových lístkov, sny a plány boli stále nedotknuté. Až do toho jedného osudového dňa.

Môžu byť aj tie najlepšie plány zničené nečakanými správami?


Pre najlepší zážitok, hrať Traum s vypnutými svetlami.
čítať viac
Traum
194% 88
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login