Aurora Trail
187% 70
Obľúbená hra
Pohľad z kamery je váš najlepší priateľ a váš najhorší nepriateľ! Manipulujte sa s úrovňami a zároveň sa vyhýbajte prekrývajúcim sa farbám menením vašej perspektívy.

Nová epická logická hra, v ktorej perspektíva fotoaparátu zmení všetko. Nedovoľte, aby sa vaše časti tela dostali do rovnakého pohľadu ako stena s rovnakou farbou, alebo ju stratíte! Puzzle si cestu cez náročné a príťažlivé prostredie a snažte sa zostať v jednom kuse! Zmeňte svoj pohľad Vyhnite sa prekrývajúcim sa farbám menením vašej perspektívy. Len nezabudnite sa pozrieť na umenie rovnako, je skvelé pozrieť sa. Je to len trochu menej cool, ak budete musieť reštartovať, pretože sa pozeráte na nesprávnu farbu. Rôzne druhy hádaniekV tejto logickej hre nájdete rôzne druhy hádaniek. Pokúste sa zistiť, ako to môžete preniesť, nikdy nezabudnite na pravidlá farieb.
Preložené z:
Informace o hře The camera view is your best friend, and your worst enemy!Maneuver yourself through the levels while avoiding overlapping colors by changing your perspective.
A new epic puzzle game where the perspective of the camera changes everything. Do not let your body parts get in the same view as a wall with the same color, or you’ll lose it! Puzzle your way through challenging and appealing surroundings and try to stay in one piece!Change your perspectiveAvoid overlapping colors by changing your perspective. Just do not forget to look at the art as well, it is cool to look at. It is just a little bit less cool if you have to restart because of looking to the wrong color.Different kind of puzzlesIn this puzzle game you will find different kind of puzzles. Try to figure out how you can pass it, just never forget the rules of the colors.
čítať viac
Aurora Trail
Dátum vydania
28. pro. 2017
Hodnotenie
87%
Vývojár
Screenhit Studios
Publisher
Screenhit Studios
Pridať komentár  Registrácia - login