Hades' Star

V Hádesovej hviezde časom vytvoríte a vyrastiete vesmírnu ríšu v trvalej galaxii, ktorá sa neustále vyvíja.

Toto sú doteraz objavené typy hviezd: žlté hviezdy
Ako najstabilnejší typ hviezdy ponúka žltá hviezda dokonalé prostredie na nadviazanie vašej trvalej prítomnosti a plánovanie dlhodobej ekonomiky vášho impéria. Všetci noví hráči začínajú vo svojom vlastnom systéme Yellow Star a časom sa rozširujú, aby objavili a kolonizovali viac planét, nastavili vzory ťažby, vytvorili obchodné cesty a neutralizovali tajomné cudzie lode nachádzajúce sa v celej galaxii Hades.

Ako vlastník systému Yellow Star máte úplnú kontrolu nad tým, čo k nemu majú ostatní hráči. Zavedením diplomatických vzťahov môžete povoliť akémukoľvek inému hráčovi posielať lode do vášho systému a diktovať vaše vlastné podmienky pre baníctvo, obchod alebo vojenskú spoluprácu.
Veľmi skoro v hre bude každý hráč stavať skener Red Star, stanicu, ktorá im umožní preskočiť lode na zistené Red Stars. Tieto hviezdy majú malú životnosť a po 15 minútach pôjdu supernovou.

Cieľom v Red Star je spolupracovať s ostatnými hráčmi, ktorí majú lode v tomto hviezdnom systéme, poraziť lode NPC, získať artefakty z planét Red Star a skočiť späť pred Supernovou. Artefakty môžu byť preskúmané v domácej hviezde a prinesú potrebné zdroje pre obchod, baníctvo a boj proti pokroku. Vyššia úroveň Red Stars ponúka náročnejšie nepriateľov a lepšie odmeny
Hráči sa môžu organizovať v korporáciách. Okrem toho, že si navzájom pomáhajú, môžu spoločnosti skenovať aj biele hviezdy. Biela hviezda vidí až 40 hráčov z dvoch bitiek korporácií v rovnakom hviezdnom systéme pre relikvie, zdroj, ktorý možno získať na aktualizáciu spoločnosti a poskytnúť každému členovi ďalšie výhody.

Čas plynie veľmi pomaly v bielych hviezdach: každý zápas trvá 5 dní, takže členovia spoločnosti majú čas hovoriť a koordinovať svoju stratégiu. Time Machine môže byť použitý na plánovanie budúcich ťahov, komunikovať ich s ostatnými členmi korporácie a vidieť potenciálne výsledky budúceho boja. Modré hviezdy
Tieto krátke hviezdy trvajú len 5 minút, počas ktorých sa celý systém zrúti na seba. Každý hráč môže poslať iba jednu bitevnú loď do Blue Star. Päť zúčastnených hráčov bojuje proti sebe, pomocou modulov svojej lode a ďalších lodí NPC, aby zničili ostatné hráčske lode a boli poslednými živými.

Blue Stars ponúkajú najrýchlejšie PvP akcie v hre. Pravidelní účastníci dostávajú každodenné a mesačné odmeny, aby mohli svoje impérium podporiť.
čítať viac
Hades' Star
183% 98
Obľúbená hra
Hades' Star
Dátum vydania
27. úno. 2019
Hodnotenie
83%
Vývojár
Parallel Space Inc
Publisher
Parallel Space Inc
Pridať komentár  Registrácia - login