DCS World

Cítite vzrušenie lietania Su-25T "Frogfoot". útokový prúd a TF-51D "Mustang" v digitálnom bojovom simulátore World free-to-play!

DCS World je bojová simulačná hra, ktorú vytvoril inšpirovaný vývojový tím. DCS World používa výkonný motor, ktorý prináša realistickú hrateľnosť. Bojové pole obsahuje veľkolepú oblasť misie - umiestnenie gruzínskeho konfliktu v roku 2008. Fly the Su-25T v masívnej, polo-dynamickej kampani na dosiahnutie dominancie na oblohe nad Gruzínskom! Zažite úžasnú letovú dynamiku a interaktívny kokpit TF-51D a pochopte, prečo je Mustang často považovaný za najväčšieho bojovníka druhej svetovej vojny.

Obrovské množstvo lietadiel, pozemných jednotiek a vojnových lodí zahŕňa krajiny ako Spojené štáty, Rusko, Spojené kráľovstvo, Francúzsko, Španielsko a ďalšie krajiny. Jednotky sú riadené sofistikovanou umelou inteligenciou (AI) a majú úžasnú úroveň detailov. To všetko umožňuje vytváranie pútavých bojových misií v tomto bojovom regióne. DCS je pravá "sandbox". simulácia, ktorá môže a bude zahŕňať viacero časových období, pokrývajúcich mnoho druhov bojových a civilných jednotiek.

Vaše vzrušujúce skúsenosti budú rozšírené o ďalšie moduly DCS, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom Steam. Takéto moduly zahŕňajú A-10C a A-10A Warthog, F-15C Eagle, L-39 Albatros, Hawk, MiG-21bis, MiG-15bis, F-86F Saber, Ka-50 Black Shark, P-51D Mustang, Fw 190 D-9 Dora, Bf 109 K-4 Kurfurst, UH-1H Huey, Mi-8MTV2, SA342 Gazelle, AJS-37 Viggen, M-2000C. Viac nových vozidiel sa pridáva po celú dobu. V mnohých lietadlách sú k dispozícii aj mnohé kampane s ručným odlamovaním.

DCS World prichádza s bezplatnou mapou regiónu Kaukazu, ale iné mapy sú alebo budú k dispozícii, ako napríklad Nevada Test and Training Range, Normandy 1944 a Hormuzský prieliv.

 Okrem toho spoločnosť DCS World zahŕňa:
Výkonné redakcie misií a kampaní
multiplayer
Masívny inventár vzdušných, pozemných a námorných bojových jednotiek a zbraní
Pokročilá AI
Rýchly generátor misií
Dynamické počasie a ročné obdobia
Tréningové misie
Systém prehrávania misií
Pilotný denník
čítať viac
DCS World
167% 838
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry DCS World

Letecké Tanky Akčné
Cítite vzrušenie lietania Su-25T "Frogfoot". útokový prúd a TF-51D "Mustang" v digitálnom bojovom...