Guns of Icarus Online

Zbrane Icarus Online sú originálnou PvP bojovou hrou proti steampunkovej vzducholode, ktorá položila základy pre rozšírenú skúšku Guns of Icarus, Guns of Icarus Alliance. Skĺznuť nepoddajné putá zeme a vziať na oblohu ako odvážny kapitán, nebojácne Gunner, alebo mazaný inžinier. Vďaka zvýšeniu stávok v boji s tímom PvP s dôrazom na strategickú súťaž a tímovú hru, Guns of Icarus Online je všetko o tímovej práci, taktike a rýchlych akciách. S dobrou loďou a správnou posádkou môžete dobyť oblohu!
Živý svet steampunkov Hrubé, ťažko obrnené vzducholode, ktoré sa vrhajú na zbrane, hliadajú na oblohe nad zemou, ktorá bola opravená neopraviteľnou priemyselnou revolúciou mimo kontroly.
Vytvorte si vlastnú vzducholodu Vychádzajúc z výberu základných trupov, môžu hráči kombinovať stovky vlastných častí a vytvoriť si vlastné unikátne vzducholode a potom zostaviť posádku, aby ju lietali.
Vaša loď je váš život Vaša loď je váš kolektívny životný bar - keď loď klesne, posádka s ňou klesá. Každý člen posádky hrá dôležitú úlohu nielen pri udržiavaní integrity - "života" - na lodi, ale aj pri oslabení integrity nepriateľských lodí, keďže spolupracujú na spoločnom víťazstve.
Konečný tím pre viacerých hráčov Skúsenosti s tímom nebudete povedané, aby ste zostali pokojní a nezomreli, zatiaľ čo veteráni zachovávajú pomer Kill / Death. V Guns of Icarus Online musíte spolupracovať. Je to úplne vzájomne závislý zážitok zo hry, ktorý nemôže získať jediný člen posádky.
Okuliare, ozubené kolesá a sláva Široká škála kostýmov a kozmetických doplnkov na prezentáciu vášho štýlu je k dispozícii v obchode v hre. Tieto položky sú len kozmetické - v službe Guns of Icarus Online sa neplatí žiadne výhry.
Posádka posádky proti posádke Vytvorte párty s až 4 priateľmi a poskladajte loď do boja proti iným tímom v masívnych bojových bitkách s až 32 hráčmi v zápase s viacerými hernými módmi vrátane Deathmatch, King of the Hill, Crazy King, Skyball , a VIP.
Nárast v radoch Získajte tituly a kozmetické upgrady prostredníctvom svojich úspechov. Vyvážené, súťažné zápasy odmeňujú strategické, zručné hry, nie hladké brúsenie.
čítať viac
Guns of Icarus Online
171% 535
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login