Project Amalthea

Ak sa chcete zúčastniť uzavretého testovania, musíte nám napísať pár slov o sebe a pošleme vám odkazy a účet / heslo pre hru. Prihláste sa na test tu: amalthea@runserver.net

Vlastnosti: Neobmedzené PVP a Full DropDeath nie sú koniec.
V tomto svete má každá stanica klonovacie zariadenie. Ale prichádza za cenu: zomriete - stratíte všetky svoje veci!
Starostlivo vyberajte trasy a dávajte pozor na ostatných hráčov. Využite techniky stealth a maskovania, ak sa staráte o svoje veci. Hľadajte firmu na ochranu a pripojte sa k vašim snahám o rôzne bojové bitky! Získajte a vylepšite svoju vlastnú kozmickú stanicu Vo svete, kde nikto nemôže dôverovať, je pre vás stále pokojné útočisko!
Získajte a vylepšite svoju vlastnú kozmickú stanicu - rôzne úlohy vám umožnia vybudovať dielňu, zostaviť linku a začať ťažiť blízke zdroje s automatizovanými dronami. Voľba voľbyMôžete byť niekto na tomto svete, ale pamätajte, že neustále nebezpečenstvo a obrovské bohatstvo vždy idú rukami hand.
Začnite ako osamelý dobrodruh a potom sa rozhodnite stať sa pirátom alebo ušľachtilým kapitánom korváty v nekonečnej vojne proti krutosti obrovských korporácií. Rôzne typy zbraní vám umožnia robiť hromadné poškodenie, preniknúť štítom alebo uložiť pascu.
Každá kategória zbraní nesie vlastnú jedinečnú mechaniku a bojovú taktiku:
 Rakety - vysoko poškodené výbušniny
Torpéda - riadené strely
Bane - výbušné, magnetické a šrapnelové škody
Lasery - strelné zbrane s 100% penetráciou štítu
Masové pištole - kinetické zbrane s mimoriadnym poškodením netienených cieľov
Drones - autonómne lode s opravnými, poškodzovacími alebo hackingovými funkciamiTémy, výroba a zdroje Všetko, čo možno kúpiť a predať!
Vychutnajte si ekonomiku poháňanú hráčom s jedinečnými príležitosťami pre kvalifikovaných obchodníkov a remeselníkov.
Zdroje v bane, nájdite plány, rozvíjajte montážnu linku vašej stanice a vytvorte akékoľvek položky, ktoré sú k dispozícii v hre. Početné možnosti upgradu12 talentových stromov s 100+ kapitánskymi zručnosťami
50+ doplnkových lodných modulov Desiatky lodných trupov s kombináciami kombinácií kože
7 druhov minerálov tvoriacich rôzne zliatiny a remeselné zdroje
5 ušľachtilých plynov ako jadro paliva pre váš jadrový motorFakcie a korporácieTieto sú vždy obri na ihrisku!
Päť síl má svoje základne na orbitálnom priestore Jupitera a je na vás, aby ste vstúpili do svojho protektorátu alebo založili vlastnú spoločnosť, aby ste ich súťažili:
-NPC, North Petroleum Company, neutrálna frakcia, udržiavanie práva a poriadku v regióne.
 GCM, globálny kybernetizujúci pohyb, tiež známy ako syntetici 'adepti mechanickej evolučnej myšlienky.
 V.E.D.H., Vitia erunt, donec homines, moderná náboženská organizácia, špecializujúca sa na technológie zbraní.
-Negovorníci, obrovská aliancia obchodných spoločností.
- Piráti, komunita vyhnancov a vojaci šťastia, pôsobiaci na samom okraji zákona.StoryXXII storočia. Slnečná sústava.
Objavenie minerálov vzácnych zemín v páse asteroidov Jupitera začalo s novým Gold Rushom. Ste zúfalý dobrodruh, ktorý sa rozhodne opustiť Zem pre križovatku ťažby pásov asteroidov.

Teraz musíte vybrať svoju vlastnú cestu: stať sa vyhľadávačom, udržiavať právo a poriadok, preskúmať priestor, byť obchodníkom alebo krutým pirátom. Vytvorte si cech a vlastnú vesmírnu stanicu alebo sa pripojte k jednej z najsilnejších frakcií. Výber je na tebe!

Projekt Amalthea je online sci-fi hra zhora nadol s prevažne arkádovým štýlom, rýchlymi bitkami a neobmedzeným PvP. Akcia prebieha v blízkosti Jupiterovho mesiaca Amalthea, ktorý je centrom novej Gold Rush v pásme asteroidov. Hra je vyvinutá štúdiom RunServer a teraz je v štádiu testovania len na pozvánku. Verejné testovanie je naplánované na rok 2018.
čítať viac
Project Amalthea
193
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login