Star Conflict

Star Conflict je akčná, masívne multiplayerový vesmírny simulátor, ktorý hráča stavia do úlohy elitného pilota zapojeného do rozsiahlej medziplanetárnej šarvátky.Celý vesmír v PVP a PVE len podľa vášho výberu! Masívne PVP bitky v hromade vesmírnych lokácií
PVE misie a úlohy ako pre skupiny, tak aj pre vlky samotára
Unikátny sandbox mód s rozsiahlymi PVP a PVE možnosťami
Bitky korporácií s možnosťou zisku vplyvu
Viac ako stovka vesmírnych lodí rôznych typov a účelov
9 taktických rolí, stovky modulov a možností modifikácií
Vlastná výroba modulov a lodí! Kľúčové vlastnosti: Flotila na dosah ruky
Prevezmite velenie rôznych bojových lodí, od bystrých prieskumných lodí po ťažkej fregaty naložené zbraňami a raketami. Časom môžete veliť vašej vlastnej flotile.
Prežitie v hlbokom vesmíre
Teraz môžete odplávať z vašej vesmírnej stanice a cestovať po vesmírnych kolóniách, ktoré sú pod inváziou mimozemských rás. Plňte úlohy, získavajte cenné predmety, vyrábajte moduly, lode, stretávajte sa s ostatnými hráčmi v bitke alebo s nimi spolupracujte proti vesmírnym pirátom a nepriateľským mimozemských lodiam z hlbokého vesmíru.
Vyberte si svoju cestu
Každá loď môže byť použitá pre strategické misie - prieskum oblastí, lov nepriateľov z tieňov alebo získanie podpory od spojencov. Pôsobivý arzenál zbraní a pomôcok vám pomôže s vaším úspechom.
Keď nie si s nami, si proti nám!
Formujte alianciu s priateľmi na vytvorenie smrteľnej letky elitných pilotov. Bojujte s ostatnými hráčmi, hrajte PVE misie. Vytvárajte korporácie a zúčastnite sa masívnych bitiek o kontrolu vesmírnych teritórií. Zanechajte svoje meno v kronike vesmírnej histórie.
Získajte skúsenosti a zručnosti
Nezáleží na tom, ako silný a obratný ste ako pilot, vždy je priestor na zlepšenie. Rozvíjajte svoje schopnosti, stanovte špecializované zručnosti a formovaniu svoje taktiky. Môžete sa vrhnúť do bitky plnou silou, pôsobiť nenápadne z diaľky alebo sa plížiť okolo nepriateľov a zasadiť drvivý útok zozadu - stratégia je len na vás! PříběhTři tisíce rokov uplynulo od doby, keď prvý kolonisti opustili Zem. Teraz je galaxia rozdelená medzi militantné hviezdnu ríšu a nezávislé žoldáckej skupiny. Zapadnutý kút galaxie - Sektor 1337, oblasť mŕtvych - bol nadlho zabudnutý. Nedávno tu boli objavené ruiny veľké civilizácie Precursor. Obrovské továrne a rozľahlá mesta chátrajú. Časti lodí leží na poliach, kde sa raz odohrávali masívne bitky. Ale nie je tam živé duše. Všetko bolo zničené záhadným kataklyzmatem - pulzujúce anomálií, ktorá vyhladila všetok život v tomto sektore.
To ale nezastaví ľudstvo, nového "vlastníka" vesmíru. Žoldnieri a dobrodruhovia sa presunuli do tohto sektoru preskúmať ruiny a drancovať opustené artefakty, a to bez ohľadu na nebezpečenstvo. Mnoho z nich zmizlo, a to vrátane členov dobre vycvičených výprav. Ale tí, ktorým sa podarilo vrátiť, získali nebývalé bohatstvo. Takže zlodeji sem aj naďalej smerovali s jasným cieľom - nájsť Precursorův stratený poklad a v prípade potreby o neho aj bojovať.
čítať viac
Star Conflict
160% 246
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry Star Conflict

Akčné Free to play MMO
Informace o obsahu Tato sada obsahuje:Jedinečný stíhač ‘Cutter’ ‘Žoldácká smlouva’ — 15...