Superflight

Rýchla poznámka vývojárov:
Superflight je hra o lietaní v krídle cez farebné horské scenérie a bodovanie čo najviac bodov tým, že vytiahnete riskantné manévre blízkosti. Ak máte radi jednoduché hry o lietaní a rýchlosti, nepozerajte sa ďalej! Ovládacie prvky sú super intuitívne a ľahko sa naučia a existuje nekonečné množstvo procedurálne vytvorených máp, ktoré môžete preskúmať.GrizzlyGames je veľmi vášnivý, ale malý tím troch študentov, takže majte na pamäti, keď premýšľate nad nákupom Superflight. Nie je to obrovská hra s hodinami a hodinami obsahu. To, čo by sme vám chceli ponúknuť, je jednoduchá hra, ktorá vám dáva pocit intenzívnej rýchlosti, vysokých adrenalínových momentov a krásnych výhľadov, ktoré môžete preskúmať za cenu kávy.

Ak máte spätnú väzbu, otázky alebo problémy s hrou, kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to, aby sme sa čo najrýchlejšie vrátili k vám a v prípade potreby poskytli podporu. Taktiež dajte nám vedieť, či ste si užili hru, pretože to robí náš deň!

Táto hra vám ponúka:
Intuitívne vysokorýchlostné lietanie
Nekonečné množstvo procedurálne vytvorených máp
Online Leaderboardy
Osový systém, ktorý umožňuje zdieľať mapy s ostatnými hráčmi
Jasné krásne farby
Skvelé pre hranie na chvíľu, z času na čas objavovať nejaké nové mapy a zistiť, či môžete poraziť svoje staré highscoreTáto hra nemá:
vrtuľníky
zbrane
Vyrovnávací systém
Zvuková stopa
Lootboxes
Filmový príbeh
Online multiplayer
Twitch live integration
Znakové kože
Orcs.
čítať viac
Superflight
197% 510
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login