War Thunder

War Thunder je free-to-play vojnová MMO pre Windows, Linux, Mac a PlayStation®4 zameraná na vojenské stroje používané počas 2. svetovej vojny a Kórejského konfliktu. Vo War Thunder sa môžete zúčastniť veľkých bitiek na zemi, vo vzduchu a na mori, a bojovať pritom s živými hráčmi z celého sveta v neustále sa rozvíjajúcom prostredí.
War Thunder ponúka vysoko detailné zážitok, či už sedíte v tanku alebo lietadle - v hre je už toľko techniky, že za to drží svetový rekord zapísaný v Guinnessovej knihe rekordov . Máte k dispozícii obrovské množstvo lietadiel, tankov a ďalších reálnych bojových strojov - navyše sú neustále pridávané ďalšie a ďalšie.

Pri pilotovanie stíhačky spoznáte návykovosť leteckých súbojov; v ťažkom strategickom bombardéra zase pocítite pokojnú rozhodnosť a pri ovládaní bitevníky útočiaceho na pozemné ciele zase bezprostrednej žiar bitky. Zúčastnite sa bitky v obrnenom vozidle a bojujte o nadvládu na zemi: sadnite do ťažkého tanku so silným pancierom a veľkým delom, využite obratnosť stredného a ľahkého tanku a pomôžte svojmu tímu pri zostreľovanie lietadiel v protilietadlovom flaku - voľba je len na Vás!

V budúcnosti budete tiež môcť vyplávať na more a veliť rôznym typom lodí v boji o nadvládu nad svetovými oceánmi.

Ovládnite vojnové stroje, vylepšujte ich a zlepšujte sa v hre - War Thunder sa neustále vyvíja a odmeňujú hráčov za ich osobný prínos celému tímu. Pridajte sa do jedného z mnohých zväzov a staňte sa leteckým, alebo tankovým esom - pokojne obojím! Prekvitajúci komunita zložená z miliónov hráčov tiež aktívne prispieva ku konštantnému vývoju celej hry - skrz vytváranie vlastného obsahu ako sú kamufláže, misie a dokonca celé stroje, ktoré sú následne k dispozícii na War Thunder Live .

Na War Thunder si každý nájde to svoje. Zahrajte si so svojimi priateľmi, či už hrajú na Windows PC, Linux, Mac, alebo na PlayStation®4. Hrajte proti umelej inteligencii, alebo sa spojte do zväzu a zahrajte si proti ostatným hráčom v širokej škále obtiažnosťou - počnúc Zjednodušeným režimom až po Simulátor. Môžete pritom využiť mnoho podporovaných periférií od myši a klávesnice až po gamepad, alebo joystick.Prvky hry: Celý arzenál k vašej dispozícii - Cez 500 veľmi detailne spracovaných lietadiel, tankov a ďalších bojových vozidiel, starostlivo vytvorených podľa historických dokumentov, zachovaných zdrojov a reálnych predlôh .
Priamo vo víre bitky - Intenzívne PvP zážitok z veľkopriestorových bojových misií v rôznej náročnosti pre všetky typy hráčov a ich herné štýly.
Každý náboj sa počíta - Realistický model poškodenia u lietadiel i tankov. Tento systém počíta výdrž jednotlivých súčasti miesto celkových bodov života (tzv. HP).
Free to play - Hru si môžete stiahnuť a hrať zadarmo - a podporovať jej vývoj, keď to uznáte za vhodné.
Multiplatformový - hrajte s ostatnými nezávisle na platforme - na Windows PC, Linux, Mac a PlayStation®4 (v budúcnosti pribudnú ďalšie) s milióny hráčov z celého sveta v jednom jedinom okamihu.
Hrajte so svojimi priateľmi - Bohatý PvE obsah vrátane historických a dynamických kampaní, sólo misií, vlastného editora a veľa ďalšieho obsahu pre jedného, ​​alebo viacerých hráčov.
Vyzvite tie najlepšie z najlepších - Neustále sa vyvíjajúci systém turnajov a klanových bitiek, ktorý zahŕňa skladanie hier podľa algoritmu ELO, a tiež profesionálne organizované akcie pre stovky hráčov.
Dychberúci zážitok - Vysoko detailná grafika, autentické zvukové efekty a nádherná hudba dohromady vytvára atmosféru, ktorá Vás pohltí.
Vezmite veci do vlastných rúk - Vytvárajte vlastný obsah pre hru War Thunder a zdieľajte ho na War Thunder Live , aj s možnosťou zarobiť si reálne peniaze skrz program Revenue Share!
To nie je zďaleka všetko! - Neustále sa rozširujúce a vyvíjajúce sa prostredie s novým a pútavým obsahom v každej veľkej pravidelnej aktualizácii.
čítať viac
War Thunder
160% 719
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login