Rose of Winter

Rosemary opustila svoju rodinnú farmu pred rokom, aby sa stala rytierom v Shining Armor! ... ale byť rytierom je ťažšie, než si myslela, a ona hľadá prácu na úpätí nebezpečnej Mount Needle. Našťastie sú tu štyria krásni kniežatá, ktorí potrebujú sprievod cez horský priesmyk a Rosemary je len rytierom pre túto prácu!
  
  Ako Rosemary, budete odvážne divoké zvieratá a ťažký terén, nehovoriac o tom, že váš spoločník na cestách môže byť kráľovská bolesť. Ale to je v poriadku! Pretože si odvážny a ušľachtilý a nie je vôbec rozptyľovaný pekným chlapom, ktorého chceš chrániť. Máte brnenie, máte meč a ste pripravení na rozprávkovú romantiku: ak sa snehové búrky a vetry s kostnou chrípkou nedostanú do cesty.
  
  A možno, že tieto kniežatá nie sú tak očarujúce, ako ste očakávali ...
  
  Rose of Winter je očarujúci vizuálny román s dobrodružstvom, romantikou a srdcom. Vyberte si jeden zo štyroch kniežat, aby ste si zobrali svoje dobrodružstvo a urobili rozhodnutia na odomknutie viacerých koncov. Predstavujeme rozkošný príbeh a umenie Magnolia Pearl, Aatmaja Pandya a Victoria Grace Elliot, plus hudbu Tobyho Foxa, Rose of Winter je pripravená vás zmiesť z nôh!
čítať viac
Rose of Winter
194% 24
Obľúbená hra
Rose of Winter
Žáner
Dátum vydania
17. říj. 2016
Hodnotenie
94%
Cena od
11€
Vývojár
Pillow Fight
Publisher
Pillow Fight
Pridať komentár  Registrácia - login