Taptiles

Nájdite dvojice dlaždíc na dokončenie hádaniek v tejto vzrušujúcej zodpovedajúcej hre s unikátnym twist! Keď nemôžete nájsť zápas, jednoducho otočte 3D puzzle, aby ste si prezreli druhú stranu! Taptiles® obsahuje tri herné módy, nespočetné množstvo hádaniek a každodenné výzvy.
  
  Režim Dash
  Vymažte dlaždice rýchlo v režime pomlčka, aby ste získali viac času. Koľko hádaniek môžete vyčistiť skôr, než vyprší čas? Rýchlo sa usaďte, aby ste zarobili špeciálne bonusové dlaždice s efektmi, ktoré menia hru, ako napríklad Divoká taška, Gem dlaždice a Time Tile. Dashove krátke jednoduché hádanky sú ideálne pre rýchle kolo zaujímavých hier.
  
  Režim pôvodu
  Režim Play Origins pre nový druh logickej hry. Režim Origins obsahuje väčšie, náročnejšie hádanky a uvoľnenejší časový limit. Premýšľajte cez každý brain-teaser a dokončite úroveň skôr, než vyprší čas na postup.
  
  Relaxačný režim
  Tento režim odčítavania je ideálny pre hráčov, ktorí chcú upokojujúci zážitok z puzzle bez tlaku tikajúcich hodín. Oddýchnite si a oddýchnite si s puzzle v režime relaxácie!
  
  Denné výzvy
  Hráči dostanú nové výzvy každý deň. Denné výzvy zahŕňajú širokú škálu zvratov v základnej hre. Vyskúšajte výzvy, ako je nabíjanie farieb alebo Tap Tower a uvidíte, čo máme na mysli!
  
  Krásna grafika a zvuk
  Zahrajte si Tapety a dopravte sa do tajuplného sveta naplneného kocky v tvare dlaždíc a puzzle, ktoré vy vyriešite. Oddýchnite si v pokojných záhradách a živých krajinách, ktoré ožívajú nádhernou grafikou a efektmi.
čítať viac
Taptiles
103
Obľúbená hra
Taptiles
Žáner
Dátum vydania
24. led. 2019
Cena od
8€
Vývojár
Arkadium
Publisher
Arkadium
Pridať komentár  Registrácia - login