Dominions 5 - Warriors of the Faith

Ste Boh! Ste majstrom a vládcom lojálneho národa. Máte k dispozícii nepredstaviteľné právomoci. Vyhlásili ste tento svet za váš. Ale sú tu iní, ktorí stoja v ceste. Musíte poraziť a zničiť týchto pretekárov. Až potom môžete vystúpiť na božstvo a stať sa novým Pantokratorom.
  
  V Dominions ovládate mocnú bytosť, ktorá vládne národu a snaží sa o božstvo. Typ bohov pretekárov sa môže líšiť od magicky mocných archových mágov až po obrovské titánov alebo veľké pamiatky. Pretekársky bohovia majú rôzne sily v závislosti od toho, aký druh boha si vyberiete a aký národ hráte.
  
  Keď začnete hru, rozhodnete sa, aký druh boha ste a ako vaša Dominion ovplyvňuje vaše krajiny, nasledovníkov a posvätných vojakov. Je to vyjadrenie vašej božskej sily a viery vašich nasledovníkov. Ak vaše vládnutie zomrie, tak aj vy. Vaše panstvo tiež inšpiruje vašich posvätných bojovníkov a dáva im právomoci odvodené z vašej nadvlády.
  
  Aby ste vyhrali a stali sa tým pravým bohom, musíte poraziť svojich nepriateľov jedným z troch rôznych spôsobov: dobytie svojich krajín, uhasenie ich panstva alebo nárok na Tróny Vzostupu.
  
  Novinkou pre Dominions 5 je, že Božie požehnanie účinky môžu byť prispôsobené v detaile dávať nový súbor možností pre začínajúcich bohov. Bitky tiež zaznamenali zásadnú zmenu a teraz majú simultánny pohyb pre všetky zúčastnené jednotky. Fireballs a šípky teraz lietajú v rovnakom čase, keď sa všetci pohybujú a sledovanie veľkých bitiek bude rýchlejšie ako predtým.
  
  Dominions je zasadený do sveta fantázie, ktorý čerpá inšpiráciu z historických národov, kultúr a mýtov. V tejto hre sa nestretnete s elfmi konvenčnej fantázie. Namiesto toho by ste mohli viesť národ vanir zo starého norského mýtu. Aztékovia, romani, izraeliti, gréci, kievian rus a lovecraftian hrôzy sú len niektoré z inšpiratívnych zdrojov hry.
  
  Prvá hra Dominions bola vydaná v roku 2002 a bola dobre prijatá strategickými hráčmi. Od tej doby Dominions bol veľmi rafinovaný a Dominions série je stále aktívne hrá robiť to jeden z najdlhšie beží 4x turn stratégie hry.
čítať viac
Dominions 5 - Warriors of the Faith
193% 55
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry Dominions

Nezávislé Strategické RPG
Ty si Boh! Ste pánom a vládcom verného národa. Máte nepredstaviteľné právomoci k dispozícii. Tvrdil si...