AXIOM SOCCER

Axiom Futbal
V Axiom Soccer hráči prechádzajú, driblovať a strieľať si cestu k víťazstvu na ihrisku šikovným pilotovaním ich projektil-streľba drone. Rýchlo sa pohybujúca tretia osoba strelec akcie a futbalové taktiky kombinovať, aby vám bodovanie, víťazstvo a pohyb nahor ligy!

Axiom Futbal je nový pohľad na budúci šport. Štadión a davy, veľkolepé výstrely, záchranné akcie a gólová akcia & ndash; sú tam všetci, ale teraz je to high-tech, projektil-strieľať drones sledujú športovú slávu a do Axiom futbalovej legendy. Vplyv hrať z diaľky s pneumatickým kanónom alebo diaľkovo aktivovaným brankárom a ukázať svoje pohyby s rôznymi taktickými projektilmi. Mix futbalové stratégie s vašou strelec zručnosti a ste na pol cesty do vzrušenia Axiom futbal.Pracujte proti súperom AI, aby ste si vylepšili svoju hru a hrali miestne súťažné hry až s tromi priateľmi, kým sa nebudete môcť prispôsobiť online na internete pred interaktívnym davom sledujúcim živé prúdy. Prežiť next-goal-wins Sudden Death a vziať svoj tím do penaltového rozstrelu na dokonalé nervovo-napínavé napätie!

Vezmite si cieľ a zatlačte svoj drone na maximum otáčok.

Axiom Futbal: Šport, predefinovaný.
" Predstavte si bazén zmiešaný s futbalom a lietajúcimi robotmi ... je to tak divoké, ako to znie.
- Sam Bishop, & nbsp; GameReactor


& quot; Ak hľadáte nejakú rýchlu zábavu v nastavení 1vs1 až 3vs3 a ste fanúšikom loptových hier a vecí, ktoré idú boom, & nbsp; Axiom Soccer & nbsp; je pre vás. "
- Aaron McArthur, & nbsp; KeenGamer

režimy
Single player vs AI
Hodnotenie online hry
Multiplayer (sieť)
Multiplayer vs AI (sieť)
Multiplayer (miestny)


Pridajte sa k nám na stretnutí a staňte sa súčasťou komunity!
www.discordapp.com/invite/axiomsoccer
čítať viac
AXIOM SOCCER
133% 117
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login