Final Soccer VR

Final Soccer VR je futbalový simulátor špeciálne navrhnutý pre virtuálnu realitu. Ponúka neuveriteľný zážitok ako brankára (VIVE / OCULUS) alebo útočník (VIVE). Táto hra bola pomenovaná predtým Final Goalie.1. Striker režim (VIVE) Teraz môžete strieľať. Cieľ! Urobte tresty a voľné kopy s nohami na virtuálnej realite. Táto hra ponúka pôsobivú simuláciu celého tela, ak máte tri HTC TRACKERS, ale môžete tiež natáčať pomocou jediného trackera, alebo dokonca bez sledovacej jednotky, ak používate štandardný regulátor VIVE na nohe.

2 - režim simulátora (VIVE / OCULUS) Pre milovníkov čistého futbalu!
100% realistická grafika a animácie vytvorené zachytávaním pohybu profesionálnych hráčov.
Môžete si vybrať medzi hraním rýchlej hry alebo sa pokúsite poraziť 150 úrovní, kde čelíte tým najlepším tímom na svete!

3 - Arcade Mode (VIVE / OCULUS) Super zábavná šialenstvo !!!
Môžete chytiť a hádzať gule na aktiváciu najrôznejších a pôsobivých power-upov, ako sú pomalé pohyby, obrie rukavice atď.
Rovnako ako v režime simulátora si môžete vybrať medzi hraním rýchlej hry alebo prechodom cez 150 rôznych úrovní.
 
4- Multiplayer VIVE vs VIVEHow trestný bod v reálnom čase, VIVE vs VIVE, s priateľom zvuk? Môžete hrať na internete alebo pomocou lokálnej siete. Zábava je zaručené.5 - Multiplayer VIVE / OCULUS vs MOBILECompete proti priateľom v romantickom a zábavnom on-line režime, kde môžete urobiť trestné strieľanie z vášho smartphonu pomocou hry Final Kick (bezplatná aplikácia s viac ako 20 miliónmi hráčov)
Veselé vzájomné pôsobenie, kde vaši priatelia uvidia, ako sa v reálnom čase pohybujete zo svojich smartfónov!POZNÁMKA: Chcete vedieť, ako priložiť jeden tracker do nohy? Odporúčame skúsiť Trackstrap. Začiarknite toto: https://rebuffreality.com/products/trackstrap

POZNÁMKA: Konečný Soccer VR sa môže hrať v miestnosti len 2 metre širokou vďaka dômyselnému systému pohybovej asistencie, hoci odporúčame miestnosť s rozmermi 3 metre, aby ste sa uistili, že môžete hrať pohodlnejšie. Dávajte pozor na hranice skutočného sveta, zatiaľ čo vy si užívate ponorené zážitky ako Final Soccer, aby ste sa uistili, že budete hrať bez rizika.
čítať viac
Final Soccer VR
184% 469
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login