Pyre je party-založené RPG, v ktorom ste vedú skupinu exulantov k slobode cez starobylé súťaže rozložené cez obrovské, mystické očistec. Kto sa vráti k sláve a kto zostane v exile do konca svojich dní? Kľúčové vlastnosti: Nový svet od tvorcov bašty a tranzistora
Skúsenosti s najväčším a najimpozantnejším svetom od spoločnosti Supergiant! Zoznámte sa s obsadením obsadenia postáv, ktoré sa snažia získať späť svoju slobodu, keď prekonáte opustené územie, ktoré sa nazýva Downside.
Akčný trojbazový bojový systém
Bojujte proti farebnému obsadeniu protivníkov v konfrontáciách s vysokými stávkami, kde každé víťazstvo (alebo porážka!) Prináša vaše exulantov bližšie k osvieteniu. Vyberte si tri zo svojej strany pre každý obrad a vybavte ich mystickými Talismanmi a mocnými masériami.
Príbeh o rozbočovačoch bez hry Over-Pyre, nikdy nebudete musieť stratiť pokrok. Či už zvíťazíte, alebo zlyháte, vaša cesta pokračuje. Interaktívny príbeh je vyjadrený príbehom, že žiadni dvaja hráči nebudú mať rovnaké skúsenosti.
Vyzvite priateľa v režime Versus
Popri kampani pre jedného hráča ponúka Pyre miestny režim s dvomi hráčmi verzus, kde si môžete zahrať proti priateľovi (alebo súperovi CPU) v jednej z rýchlych rituálnych showdownov hry. Vytvorte svoj triumvirát z viac ako 20 jedinečných znakov.
Bohatá, atmosférická prezentácia
Pyre opäť ukáže ocenené talenty tímu, ktorý vytvoril bastion a tranzistor. Z živého ručne maľovaného umeleckého diela až po evokujúce hudobné skóre, každý aspekt Pyreovej prezentácie vás nasmeruje do fantasy sveta.
Prístupné, prispôsobiteľné ovládacie prvky a 4K Ultra HD grafika! Hrajte s gamepadom alebo myšou a klávesnicou pomocou plne prispôsobiteľných ovládacích prvkov prispôsobených počítaču. Hra ponúka vysokú škálovateľnosť ako v kampani, tak vo Versus móde. Vyskúšajte to všetko v ohromujúcom rozlíšení 4K (je potrebný kompatibilný displej)! Odblokujte režim kampane "True Nightwing" po ukončení príbehu Kompletná kampaň, potom sa opäť prejdite na to, "Ironman", s jedinečnou sadou pravidiel, a väčšiu výzvu! Preskúmajte Pyreho širokú škálu vyprávaných výsledkov, keď znovu prehráte príbeh.
Správa pre fanúšikov Bastion & TransistorPyre je naša tretia hra ako malé nezávislé štúdio a bolo možné dosiahnuť úspech našich prvých dvoch hier vďaka hráčom ako ste práve tu na Steam. Tentokrát sme sa tešili, že sa niečo odlišuje od bastionu alebo tranzistora so zameraním na príbehovo bohatú prezentáciu, viacjazyčné bitky a mnohé možné príbehové výsledky. Dúfame, že vás výsledok prekvapí a poteší a že veľa postáv, ktoré spoznáte, a príbehy, ktoré zažijete počas vašej cesty, zostanú s vami dlhú dobu. Bezpečný prejde cez Downside a ďakujeme za vašu podporu! - Supergiants
čítať viac
Pyre
186% 509
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login