Victory: The Age of Racing

Víťazstvo: Vek Racing je unikátna online závodná hra s veľkolepou manipuláciou s vozidlami a užívateľsky generovanými autami inšpirovanými rôznymi vekami pretekov. Víťazstvo ponúka vzrušujúci zážitok z pretekov prostredníctvom multiplayerových udalostí, súťaží a návykovej tímovej kariéry.

Víťazstvo: Vek Racing je teraz ZDARMA!

Radi by sme, aby ste sa pripojili k súťaži a pripravili ste sa na závod Racecraft v nových procedurálnych skúsenostiach v závode Sandbox Racing Vae Victis Games.

Racecraft je tento týždeň zľavou o 25% na predaj parného leta, takže GET ON BOARD NOW!*** WINDOWS 10 USERS *** prosím, prečítajte si tento závit na našom fóre technickej pomoci, ak sa zobrazí chybové hlásenie "d3d9.dll missing" sa pokúša spustiť Victory v systéme Windows:
http://steamcommunity.com/app/264120/discussions/3/451851477889583591/ (prístupné iba majiteľom víťazov).

Môžete byť bezohľadným vodičom tým, že tlačíte auto za hranice, talentovaný dizajnér tým, že vytvoríte jedinečné autá a vysoko kvalifikovaného technického riaditeľa tým, že zlepšíte nastavenia vášho auta tak, aby ste ho maximalizovali. Pridajte sa do súťaže a vyhrajte!

Na to, aby ste mohli hrať Victory: Age of Racing, je potrebné pripojenie k internetu.

Predám Victory Deluxe Pack pre exkluzívny obsah Victory Deluxe Pack

Balík Deluxe vám ponúka niekoľko kreditov Gears a tri exkluzívne automobily, ktoré môžete použiť na bežných tratiach a všetkých akciách. Toto balenie obsahuje:
 3 exkluzívne špeciálne Deluxe Racing Cars (super rýchle vozidlá 60PI: 1 legendárny automobil, 1 klasický automobil a 1 vozidlo formule)
 15000 Gears Credits (môžete urýchliť svoju kariéru pre viacerých hráčov alebo vytvoriť niekoľko pretekárskych áut od nuly)


Víťazstvo je plnohodnotná multiplayerová online závodná hra, ktorú si môžete vychutnať viacerými spôsobmi.
V víťazstve: vek pretekov, autá môžu byť GENERÁTOR USER: hráči majú bezprecedentný stupeň slobody pri výbere automobilových blokov, diely, farby, obtisky a tvary pre svoje vlastné prispôsobené auto. Vytvorili sme tiež systém blokov, v ktorom môžete prepínať rôzne časti vášho pretekárskeho vozidla, kým nedosiahnete svoj obľúbený dizajn.
čítať viac
Victory: The Age of Racing
146% 826
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login