VRChat

Predstavte si svet, kde je všetko možné. Pripojte sa k hre zachytiť vlajku vo vesmíre. Zdieľajte príbehy okolo táborového ohniska pri pečení marshmallows, potom o chvíľu neskôr zažijete retro hru bowlingu s cudzincom a robotom. Vo VRChat existuje niečo okolo každého rohu, ktorý bude potešený, vďaka sile pravdivého užívateľa vytvorený obsah. Prejdite do stoviek inšpiratívnych prostredí a stretnite sa s jedinečnými avatary každý deň. Sledujte film na Mesiaci. Jazdite na Titaniku. Vstúpte do nového sveta vždy, keď prídete online. Vo VRChat ste jedným z nás. Užite si pobyt.

 

Rozhovor pomocou plne priestorového 3-dového zvuku v širokom spektre prostredia.

Použite emotes, emoji a ručné gestá na úplnú komunikáciu s celým telom. Máme avatary s neuveriteľnou technológiou, vrátane úst, ktoré reálne odpovedajú vášmu prejavu a očiam, ktoré sa na vás skutočne pozerajú. Náš plný systém IK sleduje, keď sa nakloníte.

Všetko vo všetkom, VRChat má najvýraznejšie avatary okolo!Pocit aktívny? Prejdite do zápasu Capture the Flag alebo vstúpte do starého západu a okrádajte banku v Steel n 'Gold. Choďte hlava na hlavu v diskusiách o bitkách alebo nakreslite pár snímok s priateľmi. Cítiť viac kreatívne? Nasaďte si nejakého Boba Rossa a vyvolejte svojho vnútorného umelca v Sculpt štúdiu alebo si vychutnajte večeru VR Karaoke. Bez ohľadu na náladu máte niečo pre vás.Chcete si pozrieť videá YouTube na kozmickej stanici s priateľmi? Skontrolovať. Ako sa chytať show v jazz baru? Skontrolovať. Cítite sa ako brainstorming vašej ďalšej koncepcie milióna dolárov v našej prezentačnej miestnosti? Opakovaná kontrola.

So stovkami unikátnych svetov a viac otvára týždenne, tam je vždy iné miesto na chlad a spoločenstiev s ostatnými.Zapojte sa do našej komunity staviteľov pomocou nástroja Unity a našej SDK a vytvorte svety a avatary vo VRChat! Naša jednotka Unity SDK vám umožňuje vytvoriť širokú škálu skúseností VR. Vytvorte nový svet z vašej fantázie. Vytvorte avatar, ktorý vyjadruje jedinečnú osobnosť.

Nechcete sa zastaviť s avatármi a svetmi? Začnite svoju vlastnú udalosť! VRChat je domovom Gunterovho vesmíru, prvý talk show vo VR. Hostite si vlastnú show, vyučujte triedu o tom, ako stavať na VRChat, vytvoriť hudobný výkon alebo začať s vlastným štúdiom VR! Možnosti sú nekonečné!Ukážte svoje posledné výtvory svojim priateľom, celej komunite a celému svetu!

Prilepte Polaroid pomocou našich herných kamier. Premeňte fotografiu vo VR alebo zdieľajte verziu počítača kdekoľvek.

Dokonca môžete dokončiť a zdieľať 3-D 360 ° panoráma kedykoľvek vo VRChat. Vďaka našej integrácii s VRChive, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate vo VRChat, môžete ľahko využiť 360 ° panos. Zachyťte pozornosť!
Nechajme to voľné a priateľské. Žiadna nenávistná reč, nadmerná nepríjemnosť, explicitné sexuálne správanie, seba-propagácia alebo vyvolávanie.
 
Vstupom do VRChat súhlasíte s naším kódexom správania, kompletnou verziou, ktorá sa nachádza na našej webovej stránke.
 
Prajeme vám príjemnú cestu na vašej ceste po kráľovskej dierke.VÁM VIAC INFORMÁCIÍ? Pripojte sa k nášmu diskusnému komunitnému rozhovoru na stránke https://discord.gg/vrchat a zapojte sa do zdieľania nápadov, získajte alebo ponúknite pomoc, pripojte sa k našim testom beta a ďalším ,
 
Kontaktujte nás na adrese support@vrchat.net.
čítať viac
VRChat
184% 482
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login