SimCity 4 Deluxe Edition

SimCity 4 Deluxe Edition obsahuje najpredávanejší SimCity 4 a úplne nový rozširujúci balíček SimCity 4 Rush Hour. Vytvorte najmasívnejší región miest vôbec, s poľnohospodárskym mestom, spálňovou komunitou, high-tech obchodným centrom a priemyselnou chrbticou. Prevezmite úplnú kontrolu nad dopravným systémom vášho mesta a vyriešte misie U-Drive-It & mdash; boja proti kriminalite a boju proti katastrofám. Sledujte, ako vaša populácia prudko stúpa, keď idete so svojimi Simsmi na cestách a vytvárate konečný život, dýchajúci megalopolis & mdash; najrozsiahlejšia kompilácia SimCity 4 ever.FeaturesVytvorte celú oblasť miest & mdash; Spojte dohromady gobelín miest prepojených plne integrovanou dopravnou sieťou a sledujte, ako zdieľajú a súťažia o zdroje.
Ovládajte Božie mocnosti & ndash; Vyrezať krajinu vytvoriť svet založený na vašej fantázii, potom zvolať sopky, tornáda, meteory a blesky.
Buďte starostlivým primátorom & mdash; Vybudujte svetové mesto so štadiónmi, letiskami, univerzitami a pamiatkami v reálnom svete. Nasadiť núdzové vozidlá a zapojiť sa do akcie, keď bojujú s búrkami, davmi a ďalšími.
Získajte informácie zo svojich Sims & mdash; Prečítajte si rytmus mesta, od pekla do pekla až po mierny cestovný ruch, davy poludnie do nočného pokoja.

Zahŕňa SimCity & trade; 4 Rush Hour:


Majte konečnú úroveň kontroly nad mestskou dopravnou sieťou tým, že sa úplne postaráte o cesty, železnice, vzduch, vodné cesty a dokonca aj vozidlá. U-Drive It! misie budú prezentované pre vás vyriešiť, ako je naháňať bankový lupič alebo zatknutie auto-jacker. Vyberte si z úplne nových typov ciest vrátane širokých trás, visutých mostov alebo jednosmerných ulíc, ako aj zmapujte bezproblémové regionálne siete, ktoré simulujú z jedného mesta do druhého. Zničte katastrofu s úplne novými katastrofami vrátane invázie UFO, masívnych vrakov na železničných priechodoch a príležitostného ohýbača blatníkov. K dispozícii sú tiež nové návody, ktoré vám pomôžu začať. Systémová kompatibilita SimCity bola testovaná na výkon a kompatibilitu hardvéru, keď bola pôvodne spustená. Kým klasická hra SimCity 4 zostáva nezmenená, môže dôjsť k neočakávaným problémom s výkonom a grafikou s novšími systémami. Ak sa vyskytnú nejaké problémy s výkonom alebo grafikou, odporúčame spustiť v režime Windowsed Mode a / alebo Compatibility Mode, aby ste zachovali zamýšľané skúsenosti.
čítať viac
SimCity 4 Deluxe Edition
189% 90
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login