Battlezone 98 Redux

Jedna z najväčších sci-fi strategických hier všetkých čias sa vracia na jar 2016 s remastered vizuálmi, on-line multiplayerom a blízkym neobmedzeným modovým obsahom od spoločnosti Steam Workshop.Zadajte alternatívnu predstavu o šesťdesiatych rokoch, kde "vesmírne preteky" nie sú ničím iným ako pokrytím medziplanetárnej vojny medzi USA a sovietskou Rusi nad tajomným mimozemským bio-kovom.Vezmite si velenie armády uhladených ťažkých útočných tankov, stíhacích motorových lodí, APC a ďalších a zničte nepriateľské strely vo vašom poslaní, aby ste zničili nepriateľa z tváre Mesiaca, Marsu, Venuše, Titanu, Io a Európy.

 

Zachyťte bojové polia pre dôležitý bio-kov, nasadzujte silné obrany, postavte pokročilé zariadenia a eskalujte každú bitku s epickou konfrontáciou.Revolučné, revitalizované a remastered, Battlezone 98 Redux je zmes vzrušujúcej prvej osoby a napätej RTS hry je rovnako dôležité, ako to bolo kedykoľvek.

Kriticky uznávaný RTS:

Zbavte sa bojového poľa a bojujte s vozidlom od vozidla, ktorý sa ponorí do kabíny.

Uvoľnite mechanizované devastácie s obrovským taktickým arzenálom vrátane Howitzers, MAG Cannons, Cold Fusion Lasers, Day Wrecker Artillery a ďalšie.

Prispôsobte a posilnite svoje základne od základov s výrobnými závodmi, elektrárňami, kasárňami, zbrojami, veliteľskými vežami a smrteľnými obrannými vežami.

Dve výbušné kampane:

Hrajte ako americké alebo sovietske sily v dvoch oddelených samostatných kampaniach s 29 misiami v 7 rôznych planetárnych prostrediach.

 

Elegantné opravené obrazy:

Hrajte Battlezone 98 tak, ako to malo byť, v HD s kompletne prerobenými vozidlami a budovami, vylepšenými osvetleniami a tieniami, vylepšenými efektmi častíc, modernizovanými animáciami, zvýšeným terénom a ďalšími.

 

Online multiplayer pre 2-8 hráčov:

Zažite klasický záchvat "Deathmatch", alebo otestujte svoje zručnosti v pulzne búchacej bitke dôvtipu v "Stratégii" mode.

 

Parné dielne Mods:

Klepnite do komunity takmer dve desaťročia a získate takmer neobmedzený nový obsah s podporou modov, ako sú nové mapy pre pre jednotlivcov a pre viacerých hráčov, nové vozidlá, nové HUDy, vlastné skripty a oveľa viac.

 

Editor mapy:

Ešte nie je modder? Vytvorte si vlastné multiplayerové arény s vstavaným nástrojom na úpravu máp.
čítať viac
Battlezone 98 Redux
190% 478
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login