Company of Heroes: Opposing Fronts

Nasledujúca kapitola v hodnote # 1 hodnotená RTS franchise prinúti hráčov do peknej vojnovej roztrhanej krajiny, aby povzbudzovali dve vojsko vytrvalé armády v neúnavných kampaniach za česť a krajinu. Hráči vedú húževnatú britskú 2. armádu počas hrdinskej 2. svetovej vojny o oslobodzovaní Caen vo Francúzsku a ovládajú nemeckú tankovú elitu, keď sa snažia odpudzovať najväčšiu vzdušnú inváziu do histórie.

Dve nové armády: Hrajte ako britská 2. armáda alebo nemecká tanková elita, z ktorých každá má ničivé možnosti príkazových stromov a vylepšenia jednotiek.
Dve plné kampane: Veliteľstvo 2. britskej armády oslobodiť kľúčovú strategickú pozíciu Caen vo Francúzsku. Ovládajte nemeckú tankovú elitu, aby odrazila leteckú inváziu spojencov v operácii Market Garden.
Real War, Real Battlefields, Real War Enhanced: Perzistencia misií, Dynamické efekty počasia, Vylepšená taktika vozidiel a ďalšie poskytujú novú úroveň realismu a všetky nové bojové taktiky.
Všetky nové možnosti pre viacerých hráčov: Kombinácia spoločnosti Heroes : Opposing Fronts s pôvodnou spoločnosťou Heroes pre celkom štyri online hrateľné armády. Spojte sa s britským delostrelectvom s americkým zbrojom, aby ste ovládli tretiu ríšu alebo využili taktiku Wehrmacht a Panzer Elite, aby ste vyhubili spojeneckú inváziu.
Podpora DirectX® 10 poskytuje najrealistickejší skúsenosti s technológiou RTS s vylepšeným osvetlením a neuveriteľnými detailmi terénu.
čítať viac
Company of Heroes: Opposing Fronts
190% 292
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry Company of Heroes

Tanky Akčné Strategické
DISCLAIMERThis legacy version of COH1 will also give you access to the latest updated...