Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad with Rising Storm

Red Orchestra 2 sa od júla 1942 do februára 1943 sústreďuje na bitku o Stalingrad a okolité operácie, nemecké aj ruské.

Hra umožňuje hráčovi zažiť jednu z najbrutálnejších bitiek v celej ľudskej histórii. Poskytuje bezkonkurenčnú presnosť a pozornosť detailom spolu s hrubým a zlým bojom v režimoch pre viacerých hráčov. Hra bude obsahovať všetko od rýchlych, brutálnych prestreliek až po náročnejšie a najnáročnejšie taktické režimy. Multiplayer Red Orchestra prenesený do nových výšin Brutálne, štíhlé hrané hry Red Orchestra rozšírené a sprístupnené.
Režimy hier, ktoré sú okamžite rozpoznateľné ako Firefight (Tripwire preberajú Team Death Match), hra s jednou životnosťou predefinovaná v režime odpočítavania - av režime Territory, ktorý už milovali stovky tisíc hráčov Red Orchestra na celom svete. Immersive First Person Tank WarfareVyskúšajte, čo to bolo rád bojoval vnútri jednej z týchto kovových zvierat v druhej svetovej vojne s najviac ponorným tankom prvej osoby, ktorá bola kedy vytvorená.
Plne modelované 3D interiéry, plná posádka AI a moderné pancierové a poškodzovacie systémy vytvárajú jedinečný zážitok z tankovania. Trvalé sledovanie štatistických štatistík a progresie hráčaPermancia neustále dáva hráčovi niečo, čo sa snaží a neustále ich hrá.
Zvýšte svoje postavenie, získajte úspechy, vylepšite svoje schopnosti a staňte sa hrdinom! Systém pokrytia prvej osobyVyskúšajte dokonalé prestrelky, ktoré systém pokrýva, od ponorenia pohľadu prvej osoby.
Peek alebo slepý oheň okolo a okolo krytu a viac.Unique Focus - Bitka o Stalingrad v hĺbkeRed Orchestra 2 berie známý žáner druhej svetovej vojny do jedinečného smeru. Daleko od dobre pretiahnutého prostredia Normandie je hra založená na nových scenároch a akciách, ktoré hráč nikdy predtým nezažil.
Sledujte nemeckú armádu, keď napadajú mesto Stalingrad, na brehoch Volhy. Sledujte sovietsku armádu, pretože drží mesto proti všetkým šanciam a potom zničí osové sily. WWII zbraň redefinedTrue k životu balistiky, guľka penetrácia, dýchanie, nastaviteľné pamiatky, voľný cieľ, zbraň opierky, foto-reálna grafika a ďalšie, vytvoriť druhej svetovej vojny zbraň ktorý nemá žiadny equal.HeriesSkorenie konečný cieľ a stal sa hrdina on-line. Hráči s postavou hrdinov inšpirovajú okolo seba jednotky a spôsobujú strach v nepriateľoch.
Hrdinovia majú prístup k najlepším a najrýchlejším zbraniam a budú viditeľne vystupovať od ostatných vojakov.MoraleVyskúšajte, aké to je byť vojakom v jednom z najkrvavejších konfliktov v histórii a dôležitosti vojenského stavu mysle a ako to môže obrátiť príliv bitky.
Potlačte svojich nepriateľov a získajte výhodu v boji! Zdokonalený Unreal® Engine 3 Vylepšená verzia Unreal Engine 3 ponúka hry špičkové vizuály a funkcie.
čítať viac
Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad with Rising Storm
185% 296
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry Red Orchestra

Akčné Strategické Simulácie
Bojujte ve válkách, které navždy změnily svět! Válčete po boku svých přátel v...