Valkyria Chronicles

Kriticky uznávaná RPG Valkyria Chronicles napadla PC v 1080p True HD!
Všetky predtým vydané DLC sú zahrnuté

Na fiktívnom kontinente pripomínajúcom tridsiatych rokov minulého storočia, Valkyria Chronicles zobrazuje Europa, rozdelenú a ovládanú dvoma super mocnosťami: Impériou a Federáciou. Impérium sa zameriava na inváziu kniežatstva Gallia, ktorá zdieľa svoje hranice s dvoma superveľmi, aby sa zabezpečila neoceniteľná prírodná surovina Ragnite. V tomto boji hrdina menom Welkin a jeho kolegovia vojakov Gallian Militia "Squad 7" bojujú späť proti invázii a pokusom Ríše o zjednotenie kontinentu pod jeho sily.

Počas následnej vojny skupina 7 zistí, že Empire vlastní tajnú zbraň známu ako "Valkyrur" - starodávne rasy so špeciálnymi mocnosťami, o ktorých sa predpokladá, že existujú len v legendách. S týmto novým objavom osud schopnosti Gallie poraziť ríšu a zachrániť život galliánskych občanov ...

Grafický motor "CANVAS": Unikátny motor, ktorý vytvára dychavé zábery, ktoré vyzerajú ako akvarelové obrazy v pohybe.
"BLiTZ" taktický bojový systém: Vyskúšajte strategické manévrovanie jednotiek v kombinácii s konvenčnými RPG hrou, všetky vrstvené v hornej časti okamžitej chvíle akcie, ktorú poskytuje ovládanie v reálnom čase, ako hráči prikazujú každému členovi družstva a tanku v bitke.
Epická dej: Hráči sa ponorí do epického boja za slobodu, pretože osud sveta leží v rukách Welkin a členov 7. čaty.
Prispôsobenie: Viac ako 100 prispôsobiteľných znakov umožňuje hráčom vytvárať rôzne čaty, ktoré vyhovujú potrebám každej bitky.
Krásne vykreslené bojiská: Hráči vyhľadávajú 30 rôznych prostredí, využívajúc jedinečné terénne funkcie na získanie výhod v boji.
Navyše táto úplne nová digitálna verzia PC je dodávaná so všetkými predtým vydanými DLC, vrátane:

Hard EX Mode (ťažšie verzie potýčkových misií v hlavnej hre)
Edy misia "Enter Edy Detachment" (bočný príbeh kampaň)
Selvariova misia "Za jej modrým plameňom" (príbehová kampaň)
Challenge of Edy Detachment (šesť výzvových misií)
čítať viac
Valkyria Chronicles
184% 491
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login